اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
عضو مجمع نمایندگان لرستان:

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت:پس از اتمام حجت اخیر رهبر معظم انقلاب،دولت بایستی با پایبندی به قوانین لیست ارزبگیران دولتی را منتشر کنند.

کد خبر: ۲۱۷۷۳
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۱

به گزارش بیان روز، سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بیان روز در شرایط کنونی برخورد با اخلال گران اقتصادی دغدغه اصلی مسئولان نظام است اظهار داشت:متاسفانه برخی از افراد با رانت و سوء استفاده از رابطه ها اقدام به خرید کالا با ارز دولتی وسپس به جای عرضه در بازار آنها را غاحتکار کردند.

وی بیان کرد:دستگاه های نظارتی ،قضایی،امنیتی از جمله سازمان بسیج مستضعفین در شناسایی این محتکرین اقدامات خوبی انجام داده اند که هر روز در رسانه ها از قبیل صداوسیما شاهد این کشفیات هستیم.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس افزود:هرچند رئیس جمهور هم نسبت به برخورد با متخلفان ارزی به خواسته مردم تاکید کردند.

وی ادامه داد:جای تعجب دارد که چرا مسئولان دولتی نسبت به انتشار این لیست اقدام نمی کنند؟

کاظمی تصریح کرد:در این برهه زمانی که شفافیت و اطلاع رسانی به موقع در مسائل و تخلفات اقتصادی خود باعث آرامش در بازار و جلب اعتماد مردم می شود.

وی ادامه دادحکبر اساس قانون شفافیت که دسترسی آزاد به اطلاعات دولت وجود دارد ،لیست ارز بگیران بایستی منتشر و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی با اشاره به رهنمود های اخیر رهبر انقلاب در خصوص مسائل ومشکلات اقتصادی کشور گفت:مدیریت وتدابیر ما در قبال برنامه های اقتصادی در جهت رهایی مردم از تنگناها ومشکلات،به هنگام تر و شفاف باید باشد.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس تاکید کرد:بر اساس قانون ارتقای نظام سلامت ادارای در برخورد با فساد و متخلفان بایستی مسئولان با پایبندی به قوانین در عمل به مردم نشان دهند که در مبارزه با فساد که به تعبیر رهبر معظم انقلاب،اژدهای هفت سر است جدی باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: