پربیننده ترین
عضو مجمع نمایندگان لرستان:

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:خبرنگاران در ایجاد وحدت و امید در بین مردم دارای رسالت خطیر هستند.

کد خبر: ۲۱۷۶۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱

به گزارش بیان روز، سیدحمیدرضا کاظمی روز یکشنبه در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان پلدختر اظهار داشت: خبرنگاران نماینده افکار عمومی و رسانه ها انعکاس دهنده مشکلات جامعه هستند و برای توسعه شهرستان نیازمند کمک این قشر هستیم.

 

وی بیان کرد: نقش بی بدیلی اصحاب رسانه در حل مشکلات و ایجاد وحدت در جامعه مهم است نباید همه چیز را تاریک دید و بایستی اقدامات موثر نظام را به خوبی انعکاس داد.

 

وی با تاکید بر اینکه خبرنگاران بایستی نسبت به عدم پیگیری های متولیان قبل ،سوال می پرسیدند افزود:نبایستی مشکلات چهل ساله پلدختر به پای ما نوشت به عنوان نماینده پیگیری امورات مردم داریم ولی اجرا با دولت است که رسانه ها بایستی از مسئولان مطالبه گری کنند.

 

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی نقش خبرنگاران را در معضل اقتصادی مهم توصیف کرد و گفت: مشکلات اقتصادی مهم ترین مسایلی است که امروز کشور با آن درگیر است و دشمن در این شرایط سخت با استفاده از حربه های مختلف در صدد تقابل بین دولت و ملت است.

وی ادامه داد:مجوز کتبی احداث راه آهن از وزارت راه شهرسازی گرفتیم،حق آبه پلدختر از سد معشوره که ظرفیت ۱۰۰میلیون متر مکعب است باید مشخص شود.

 

نائب رییس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت:پس از پیگیری یک سال ونیم کاهش تعرفه برق گرمسیری صورت گرفت و مدت زمان استفاده مردم از این مزیت به چهارماه افزایش پیدا کرد که در روزهای آینده با همکاری نماینده آران وبیدگل نسبت به پیگیری ابلاغ این مصوبه به دولت اقدام خواهیم کرد.

 

 

وی افزود:امروز استکبار از شعار مردم محوری علیه ملت وارد عمل شده و با این که پس از یک سال مذاکره که یکطرفه از برجام خارج شده به خاطر اختلاف بین ملت و دولت با این شعار وارد شده است.

 

کاظمی خاطرنشان کرد:آمریکا در سال جاری پس از خروج از برجام و نابسامانی های بوجود آمده در اقتصاد ایران که با روش استکبار و خارج از عرف و به صورت یکجانبه از یک معاهده بین المللی خارج شد تحریم های جدیدی را با زور و فشار جهت اهداف سلطه جویانه خود علیه مردم ایران وضع کرده است.

 

در این مراسم که در سالن کنفرانس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد از خبرنگاران شهرستان و سرهنگ عبدالوند فرمانده سابق انتظامی و پور شفیع فرهنگی بازنشسته که موفق به کشف جدید در ریاضی شدند با اهدا لوح سپاس و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: