اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
کاظمی:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:مجوز راه اندازی بخش های ویژه I C U ( آی سی یو ) و N I C U ( ان آی سی یو ) برای بیمارستان امام (ره) اخذ کردیم.

کد خبر: ۲۱۷۳۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۸:۴۵

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به تحولات بزرگ بهداشتی ودرمانی شهرستان پلدختر اظهار داشت:  تجهیز و توسعه بخش های مختلف بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر و ارتقا این واحد درمانی به بیمارستان درجه یک یکی از تحولات بزرگ در این بخش بود.

وی بیان کرد:با پیگیری هایی که صورت گرفت بالاخره موفق به اخذ مجوز برای راه اندازی  بخش های ویژه I C U ( آی سی یو ) و N I C U ( ان آی سی یو ) برای بیمارستان امام خمینی (ره) پلدختر شدیم.

کاظمی عنوان کرد: با توجه به قرار گیری پلدختر در مسیر ترانزیتی و مرکزیت درمانی برای شهرهای همجوار خود ، تمام تلاشم را به کار گرفته تا بیمارستان امام خمینی (ره) به عنوان یک بیمارستان درجه یک به تمام تجهیزات و بخش های درمانی مجهز شود .

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس ادامه داد:مساعدت و همکاری رییس دانشگاه علوم پزشکی لرستان و مجموعه مدیریت درمان استان و شهرستان،امیدواریم ،بخش های جدید I C U و N I C U، طی یک یا دو ماه آینده احداث شوند.

وی تصریح کرد:هر کدام از این بخش ها با ظرفیت 6 تخت و مجموعا 12 تخت در حال آماده سازی نهایی می باشند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با تاکید براینکه مردم پلدختر و معمولان شایسته بهترین خدمات هستند یادآورشد:این خدمت نیز در آستانه عید سعید فطر به عنوان عیدی مردم تقدیم حضور این مردم ولایتمدار می شود .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: