پربیننده ترین
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه پلدختر:

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:اشغال فلسطین توسط رژیم اشغالگر و غاصب صهیونیستی ظلم بزرگی که بر پیکره اسلام وارد شده است.

کد خبر: ۲۱۷۲۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۰۴

به گزارش بیان روز ،حجت الاسلام کریمی مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در جمع شرکت کنندگان راهپیمایی روز جهانی قدس با بیان اینکه فلسفه وجوی پیامبر(ص) مقابله با ظالم است اظهار داشت: هدف اصلی بعثت پیامبران (ص) مقابله با ظلم وشرک بوده است.

وی بیان کرد: هرجا ظالم باشد باید درمقابل آن ایستاد به طوری که حضرت زهرا(س) نمونه بارز مقابله با ظلم وستم ناپذیری است که در قضیه فدک با ظالم ها مقابله کرد و از حق خود دفاع کرد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر افزود:سیره اهل بیت(ع) از قبیل حضرت امام حسین (ع) که با تمام وجود در مقابل ظلم ایستاد،سراسر از استکبار ستیزی و دفاع از حق ودین اسلام بوده است.

 کریمی اضافه کرد:عده ای جعلی با تقویت استکبارجهانی ،قدس شریف قبله اول مسلمین را اشغال و برمردم فلسطین ظلم کردند.

وی بیان کرد: براساس سیره ائمه اطهار(ع) امام(ره) قبل از انقلاب بارها به جعلی بودن رژیم  غاصب صهیونیستی اشاره وگوشزد می کردند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با اشاره به نامگذاری روزجهانی قدس توسط امام (ره) در سال 58گفت:امام در فرمان تاریخی برای مقابله با رژیم صهیونیستی ،جمعه آخر ماه رمصان را به نام قدس شریف نامگداری و از ملت های مسلمان خواست  با وحدت وآگاهی از فلسطین وقبله اول مسلمین حمایت کنند.

وی تصریح کرد:امام (ره)با نامگداری جمعه ،عملا در برابر رژیم غاصب صهیونیستی ایستاد.

کریمی یادآور شد:حضرت امام راحل به عنوان اولین مرجع تقلید وجوهات شرعی وصدقات را برای مقابله با اسراییل صرف می کرد.

وی خاطر نشان کرد: روزقدس،روز اسلام ،ایستادگی مستضعفین در برابر استکبار می باشد که در جهان امروز صرورت بخشی به مسئله فلسطین درصدر جهان اسلام باید باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: