پربیننده ترین
نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس:

نائب رئیس کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت:روز قدس روز فریاد امت اسلام علیه جاهلیت مدرن و کودک کشی از غزه تا یمن و اعلام پایبندی ملت ایران به آرمان های بلند انقلاب اسلامی است.

کد خبر: ۲۱۷۲۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۰۰

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار بیان روز   با اشاره به اینکه روز قدس امسال وحضور مردم از حساسیت بالایی برخوردار است اظهار داشت:روز قدس مهمترین و تاثیرگذارترین یادمان ها و میراث عظیم به جا مانده از حضرت امام خمینی (ره) و روز حماسه سیاسی ملت غیور ایران است.

وی بیان کرد:شرکت در راهپیمایی روز قدس تبلوربیداری و هوشیاری ملت با بصیرت و نشانگر اتحاد و انسجام مردم ولایت مدار ایران اسلامی است .

کاظمی عنوان کرد:با توجه به تجاوزهای اخیر رژیم صهیونیستی به قدس و به شهادت رساندن جمع زیادی از جوانان فلسطینی از جمله پرستاری که در منطقه به وظیفه انسان دوستانه خود عمل می کرد که مورد هدف صهیونیستی ها قرار گرفت وشهید شد.

وی ادامه داد:همه این اتفاقات تلخ باعث شده که راهپیمایی روز قدس امسال از حیث گستردگی و حضور مردم بسیار اهمیت دارد.

کاظمی تصریح کرد:مردم فلسطین سال ها است که از طریق جنایتکاران صهیونیست مورد آزار و اذیت قرار می گیرندو ما باید به حکم مسلمانی از آنان و تمام مظلومین عالم دفاع کنیم.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت:حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس کمترین کاری است که در حق مردم مظلوم و ضعیف فلسطین انجام می دهیم  و مردم مظلوم فلسطین با مشاهده حضور پرشوردر راهپیمایی روز قدس به آینده رهایی بخش امیدوار خواهند شد.

 دعوت می نمایم باحضور عزتمندانه و با بصیرت در راهپیمایی روز قدس بار دیگر انسجام اسلامی و همبستگی مستحکم ملی را شکوهمندانه ترسیم نماییم و همچون گذشته با حضور گسترده و حماسه ای عظیم به جهانیان اعلام کنیم که مبارزه با استکبار و صهیونیسم از اصول سازش ناپذیر و دستاوردهای ارزشمند انقلاب اسلامی است و این راه تا ابد ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: