پربیننده ترین

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر از مردم ولایتمدار شهرستان خواست تا در راهپیمایی روز جهانی قدس حضوری گسترده داشته باشند.

کد خبر: ۲۱۷۲۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۴۷

سرهنگ محمد محمودوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز  با اشاره به روز جهانی قدس اظهار داشت:روز جهانی قدس یادگار ارزشمند حضرت امام خمینی (ره) روز رسوایی صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و روز بیداری ملل آزاده جهان و نمادی از نمایش وحدت، یکپارچگی و همدلی امت اسلامی و همه مردم آزاده جهان در اعلام همبستگی و حمایت از مردم رنج کشیده فلسطین است .

وی بیان کرد:ملت های مسلمان با حضور گسترده خود در این راهپیمایی،حمایت خود را از حقوق قانونی مردم فلسطین و مخالفت خود را با اشغال‌گری، تجاوز و جنایات ضدبشری رژیم صهیونیستی اعلام کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با بیان اینکه روز جهانی قدس، نه تنها روز ملت مظلوم فلسطین، بلکه روز همه مظلومین عالم و روز اسلام است افزود:روز قدس،روز انزجار خشم مقدس مستضعفان و محرومان عالم، علیه دنیای زر، زور و تزویر صهیونیسم بین المللی و شیطان بزرگ آمریکا است.

وی با اشاره به فرمایش معمار کبیر انقلاب مبنی بر اینکه فلسطین پاره تن است،ادامه داد: نفوذ گفتمان انقلاب اسلامی مبتی بر دفاع از مظلوم و تاختن بر ظالم، ظهور مکتب مقاومت در منطقه را رقم زده است .

سرهنگ محمودوند از مردم شریف شهرستان دعوت کرد تا با پیروی از سیره امام عظیم الشأن و منویات مقام معظم رهبری، با حضور پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز قدس ضمن دفاع از آرمان‌ مقدس مقاومت فلسطینیان، جنایت های صهیونیسم غاصب را محکوم نمایند.

 فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر یادآور شد: مردم ایران در روز قدس عظمت، اقتدار و عزت امت اسلامی را در مقابل نظام سلطه و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار و اسرائیل غاصب به نمایش خواهند گذاشت.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: