پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:ملت ایران اسلامی زیر بار زور نمی رود و با روحیه استکبار ستیزی و هدایت های پیامبر گونه حضرت امام(ره) توانستند انقلاب اسلامی را به پیروزی برسانند.

کد خبر: ۲۱۷۲۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶

به گزارش بیان روز ،حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در مراسم بزرگداشت ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) با بیان اینکه انقلاب بر خاسته از اعتقادات بود اظهار داشت :انقلاب اسلامی ایران با رهبری پیامبر گونه امام خمینی(ره) وحضور قدرتمندانه ملت به پیروزی رسید.

وی بیان کرد:امروز ملت ایران با روحیه استکبار ستیزی و تهاجم بایستی به مقابله با مستکبرین به خصوص آمریکا بپردازند.

 امام جمعه پلدختر ادامه داد:حضرت امام (ره) با هدایت گری صحیح انقلاب در جهان ومنطقه تحول عظیمی ایجاد کرد که امروز با گذشت چهل اسال از انقلاب همچنان از آن به عنوان یک انقلاب بزرگ مردمی یاد می شود.

حجت الاسلام سوری با تاکید براینکه حضرت امام(ره) پیام آور عزت بود گفت: توانست القای دشمن را کنار بزند به عنوان احیای گر قرن با تحمل مشقت های  تبعید و از دست دادن فرزندش با پایبندی به انقلاب باعث سربلندی ،عزت،استقلال ملت ایران شود.

امام جمعه پلدختر با بیان اینکه رابطه امریکا به نفع ملت های مستضعف نیست افزود:آنها به دنبال این هستند که منافع ملت ها را به یغما ببرند پس دشمن شماره یک در دنیا، امریکا است.

وی ادامه داد:مسئولان با روحیه استکبار ستیزی در قبال نظام مقدس جمهوری اسلامی به وظایف خود عمل کنند تا جوانان شهد شیرین استقلال وعزت بچشند.

سوری با تاکید براینکه نباید در برابر آمریکا سازش کرد افزود: استکبار از ترفندهای متعدد برجام و تحریم ها به دنبال ضربه زدن به نظام هستند.

وی با بیان اینکه دائمی بودن استکبار ستیزی یک اصل است یادآورشد: جنگ عقیده، مرز وجغرافیا نمی شناسد وهمیشه استکبار وآمریکا دشمن شماره ملت ایران است که نباید برخی ها در داخل پای تعهدات ننگین به نفع مستکبرین امضا می کنند که این موضوع واقعا تاسف بار است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: