اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی گفت:آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی روستای سرابحمام با حضور مسئولان شهرستانی و استانی برگزار می شود.

کد خبر: ۲۱۷۱۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۲

سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگاربیان روز اظهار داشت: آیین کلنگ زنی زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای سراب حمام روز سه شنبه 15خردادماه  راس ساعت 9 صبح  برگزار می شود.

وی بیان کرد:ابعاد این پروژه ورزشی را 44 در 24 وفضای مفید آن را نیز  40 در 20  می باشد که جوانان بتوانند در فضای ورزشی استاندارد بتوانند ورزش کنند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس شورای اسلامی عنوان کرد:این طرح  با اعتباری بالغ بر 200میلیون تومان از قسمت مالیات برارزش افزوده اجرایی می شود و در این راستا اعتباری بالغ بر 100 میلیون تومان تخصیص پیدا شده است.

 کاظمی اضافه کرد:بهره برداری از این طرح می تواند باعث افزایش فضاهای ورزشی در سطح شهرستان شود.

وی اضافه کرد:روستای سرابحمام یکی از روستاهای پرجمعیت شهرستان پلدختر که داشتن زمین چمن مصنوعی از مطالبات به حق جوانان این منطقه می باشد.

کاظمی یادآورشد:خوشبختانه در شهرستان پلدختر ومعمولان پتانسیل ها واستعدادهای ورزشی متعددی وجود که دارد که در ابتدا بایستی زیرساخت ها واماکانات ورزشی را در شهرستان فراهم وتقویت کرد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: