پربیننده ترین
رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی پلدختر :

رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی پلدخترگفت:در شهرستان مشکل سوخت و کمبود گازوئیل و هجوم به یک باره کمباین داران باعث اختلال در توزیع شده است.

کد خبر: ۲۱۷۱۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶

عبدالرضا بهاروند رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی پلدختر در گفت‌وگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به اینکه در شهرستان مشکل سوخت و کمبود گازوئیل در  نداریم اظهار داشت:با توجه به آغاز فصل برداشت و هجوم یک‌باره و ناگهانی کمباین‌ها موجب بروز این مشکل شده است.

وی بیان کرد:مخازن مراکز فروش سوخت با توجه به میزان مشتریان همیشگی خود گنجایش و ظرفیت مشخصی دارد.

 رئیس شرکت پخش فرآورده‌های نفتی پلدختر افزود:برای تأمین و تهیه سوخت مجدد نیاز به طی کردن پروسه‌ای دارد که مستلزم زمان است.

بهاروند با بیان اینکه  مراحل ثبت نام سوخت دارای پروسه ای است که باید طی شود و این مسئله موجب ایجاد صف‌های طولانی کمباین‌داران شده است تصریح کرد:وقتی‌که مخزن مراکز تخلیه می‌شود فروشندگان عرضه سوخت باید برای خرید دوباره به شرکت پخش مراجعه کرده لیست برگشتی را تحویل و بدهی قبلی خود را تسویه کنند  تا بتوانند در سایت جهت تأمین سوخت ثبت نام انجام دهند.

این مسئول با تاکید براینکه مشکل سوخت در این شهرستان نداریم ادامه داد:جای نگرانی نیست با انبار سوخت در مرکز استان و مدیر منطقه جهت ارسال گازوئیل به پلدختر هماهنگی‌های لازم صورت گرفته است.

بهاروند یادآورشد:چنانچه فروشندگان به‌موقع اقدام به تسویه و خرید مجدد و ثبت‌نام در سایت کنند ،شرکت پخش در این رابط اقدام خواهد کرد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: