پربیننده ترین

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان گفت:بیش از پنج هزار و 319 دانش آموز دختر وپسر در آزمون استعدادهای درخشان ومدارس نمونه دولتی استان شرکت کردند.

کد خبر: ۲۱۷۱۳
تاریخ انتشار: جمعه ۱۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۲

به گزارش بیان روز،علی عبدی پور معاون پژوهش ، برنامه ریزی و منابع انسانی آموزش و پرورش لرستان صبح امروز جمعه در حاشیه بازدید از حوزه های امتحانی شهرستان پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روز اظهار داشت:تعداد کل شرکت کنندگان درآزمون مدارس استعدادهای درخشان و نمونه دولتی استان لرستان را پنج هزار و ۳۱۹ نفر می باشد که از این تعداد دو هزار و ۶۴۰ نفر پسر و دو هزار و ۴۷۹ نفر دختر می‌باشند.

وی افزود:دانش آموزان شرکت کننده در این آزمون در ۱۱ شهرستان استان و ۳۴ حوزه امتحانی باهم به رقابت می پردازند.

 رضا شاهمرادی سرپرست آموزش و پرورش پلدختر با بیان اینکه302دانش آموز در این آزمون شرکت کردند افزود: در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی و استعداد های درخشان شهرستان پلدختر ۱۳۹دختر و ۱۶۳ پسر پایه نهم در روز جمعه ۱۱خراد ماه در دو حوزه امتحانی دبیرستان شهید کاییدی و شاهد متوسطه اول با هم به رقابت پرداختند.

وی یادآور شد:دانش آموزان متقاضی برای ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان های استعدادهای درخشان و نمونه دولتی از 28 فروردین 97 از طریق سامانه نام نویسی م به نشانی azmoon.medu.ir تا 8 اردیبهشت ماه اقدام کردند.


در این بازدید معاون مدیرکل و کارشناسان اداره کل از دو حوزه امتحانی پلدختربازدیدو از روند برگزاری آزمون در این شهرستان اظهار رضایت نمودند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: