پربیننده ترین
مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر :

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:امروز پس از خروج آمریکا بدعهد از برجام نیاز به تضمین های کشورهای اروپایی واتحاد وانسجام بین ملت و مسئولان است.

کد خبر: ۲۱۶۹۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸

به گزارش بیان روز ،حجت الاسلام کریمی مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه پلدختر در مراسم بزرگداشت سوم خرداد فتح خرمشهر با تبریک این ایام،وحدت وهمدلی را رمز موفقیت ملت ایران اسلامی در این برهه حساس دانست و اظهار داشت:این همدلی و همگام که بین مسئولان و مردم صورت می گیرد بر محوریت حفاظت از منافع ودستاوردهای نطام مقدس جمهوری اسلامی  است.

وی بیان کرد:ملت ، دولت و جریان های مختلف سیاسی به این موضوع بایستی آگاه باشند که وحدت بر سر منافع ملی در برابر دشمنان نظام یک تکلیف است.

مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با اشاره به حواشی اخیر کنگره دفاع مقدس در شهرستان گفت:در جامعه کنونی نباید برای رسیدن منافع شخصی از چهره های انقلاب وخانواده های شهدا سوء استفاده کرد.

فتح خرمشهر پلدختر

وی عنوان کرد:در این عرصه نباید از افرادی که ضد فرهنگ هستند استفاده کنیم  و مسئولان هم نیز در برگزاری مراسمات ویژه شهدا بایستی دقت ویژه ای داشته باشند تا شاهد اینگونه اتفاقات تلخ نباشیم.

کریمی ادامه داد: اسارت 19 هزار و کشته شدن 16 هزار عراقی در عملیات بیت المقدس نتیجه  رویکرد الهی - مردمی، بصیرت و مقاومت ملت ایران  بود که در فتح خرمشهر موجب پیروزی شد و باید به ابعاد این امر پرداخته شود.

در پایان از رزمندگان پلدختری که در عملیات بیت المقدس،قتح خرمشهر شرکت داشتند با اهدای لوح،گل وهدایایی تجلیل شد.

تجلیل فتح خرمشهر پلدختر

در این مراسم فرماندهان انتظامی ،امام جمعه پلدختر،معاون فرماندار،نماینده سابق مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ،جمعی از مسئولان وخانواده های معظم شهدا وایثارگر حضور داشتند. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: