پربیننده ترین
رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر:

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر گفت:سه اکیپ درمانی با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.

کد خبر: ۲۱۶۸۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۹

دکتر ناصر بابایی رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر درگفتگو با خبرنگار بیان روز  اظهار داشت:با همکاری کانون بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت پلدخترتیم های پزشکی به مناطق محروم شهرستان اعزام شدند.

وی بیان کرد: سه تیم پزشکی در قالب طرح شهید رهنمون به مناطق محروم "حلد ، هلد" و" پیرمار" از توابع بخش معمولان اعزام شدند.

رئیس شبکه بهداشت ودرمان پلدختر با بیان اینکه هر تیم پزشکی 12نفره بود عنوان کرد:پزشک،تغذیه ،دارویار، ماما، پرستار، کارشناس بهداشت محیط، بهداشت حرفه‌ای، مبارزه با بیماری‌های واگیر و غیر واگیر به همراه تجهیزات پزشکی به این مناطق اعزام شدند.

بابایی با اشاره به اینکه ویزیت رایگان به مدت یک روز صورت گرفت عنوان کرد: این تیم های درمانی خدماتی از قبیل ‏کلرزنی،کنترل آب،توزیع کلر،پایش آن در قالب کلر سنجی ویزیت، نمونه‌گیری و انجام آزمایش‌ها، ارائه دارو و خدمات بهداشتی و آموزشی به‌صورت رایگان به اهالی داده اند.

وی یادآورشد: همکاری و برنامه ریزی و حضور بسیجیان کانون بسیج جامعه پزشکی  پلدختر در اینچنین برنامه هایی بسیار خوب بوده است.

وی ارائه خدمات بهداشتی، درمانی و آموزشی رایگان، محرومیت زدائی و کمک به اقشار کم درآمد و نیازمندان در روستاهای محروم وکم برخوردار را از اهداف اعزام این تیم‌ها به مناطق محروم بیان کرد.

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: