اخبارشهرستان
پربیننده ترین
رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر:

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر گفت:در ایام ماه مبارک رمضان،تعداد یکصد نفر از مبلغین به مناطق مختلف شهر پلدختر ومعمولان اعزام شدند.

کد خبر: ۲۱۶۷۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۱۴

حجت الاسلام علی صیادی رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روزبا اشاره به اعزام مبلغین در ایام ماه مبارک رمضان اظهار داشت:در این ایام یکصد نفر از روحانیون وطلاب به مناطق مختلف پلدختر اعزام می شوند.

وی بیان کرد:از این تعداد، 40 نفر بومی و60 نفر غیر بومی هستند که از 40 نفر بومی 25 نفر مبلغ و 15 نفر مبلغه است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پلدختر عنوان کرد: این مبلغان از چهارشنبه 26 اردیبهشت به شهرستان اعزام و تا 27 خرداد به مدت یک ماه رمضان در مناطق مختلف این شهرستان مشغول به تبلیغ می باشند.

وی ادامه داد:بیان احکام،قرائت قرآن،بیان نهیج البلاغه ، تفسیر قرآن و آموزش های پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی از قبیل طلاق،اعتیاد فعالیت خواهند کرد.

وی با اشاره به فعالیت مساجد پلدختر تصریح کرد:به تعداد 101مسجد فعال در شهرستان وجود دارد که  7 مسجد در شهر پلدخترو 2 مسجد فعال در پلدختر و شهر معمولان ومابقی در روستاها فعال هستند.

صیادی عنوان کرد:غبار روبی مساجد و برگزاری جلسه طلایه داران تبلیغ از برنامه های مقدماتی برای شروع ماه رمضان بود که انجام شده است.

وی با بیان اینکه به دنبال اجرای برنامه جز خوانی به صورت تجمیعی هستیم افزود:  با کمک موسسه قرآنی تبیان درصدد تهیه مکانی مناسب برای حضور حداکثری مردم هستیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: