اخبارجديد
پربیننده ترین

رئیس آموزش وپرورش پلدختر گفت:مسابقات وجشنواره های فرهنگی وهنری بستر مناسبی برای رشد خلاقیت ها و استعداد جوانان بوجود آورده است.

کد خبر: ۲۱۶۶۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰

به گزارش  بیان روز،رضا شاهمرادی رئیس اداره آموزش وپرورش پلدختر  در همایش تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت، فرهنگی، هنری و ورزشی این شهرستان اظهار داشت:نیروی انسانی مهم‌ترین عامل در توسعه و پیشرفت یک جامعه است که باید به آن توجه ویژه کرد.

وی بیان کرد:پس از نیروی انسانی، عوامل طبیعی، سرمایه و در نهایت فنّاوری موجب پیشرفت و توسعه می‌شود.

رئیس آموزش وپرورش پلدختر با بیان اینکه جوانان با استعداد ما می‌توانند تکنولوژی تولیدکنندافزود : جوانان و دانش آموزان آینده‌سازان مملکت هستند که می‌توانند منابع طبیعی و سرمایه را در جهت پیشرفت و توسعه اقتصادی به کارگیرند.

وی بیان کرد:  در هشت سال دفاع مقدس این قشر نخبگانی بودند که جان خود را در راه انقلاب تقدیم کردند و شهید شدند.

وی با اشاره به اینکه بعضی اختراعات از نظر ارزش اقتصادی میلیاردها میلیارد برای جامعه دارای ارزش است گفت:جوانان ما در حوزه‌های مختلف معنوی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی کشور ما توانسته است توانایی خود را به رخ جهانیان بکشاند.

شاهمرادی ،برگزاری این‌گونه مسابقات بستر مناسبی برای رشد و نمو خلاقیت‌ها، استعدادها و توانایی‌های دانش آموزان در جامعه دانست وافزود:تجلیل از آن‌ها موجبات رشد و شکوفایی بهتر در مسائل آموزشی و تربیتی می‌شود .

وی بیان کرد: تشویق از مهم‌ترین اهرم‌های آموزش‌وپرورش در جهت ایجاد روحیه رقابتی دانش آموزان است.

شاهمرادی تاکید کرد: هدف از این مسابقات، جشنواره‌ها و تحقیقات و پژوهش‌ها را شناخت مسائلی که از آن اطلاع کافی نداریم است.

گفتنی است در این همایش سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی، نعمت اله دستیاری فرماندار، جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی و جمعی از دانش آموزان در محل سالن اجتماعات اداره ارشاد پلدختر حضور داشتند و از 100 نفر برگزیده مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی شهرستان پلدختر با اهدا لوح و هدایایی تجلیل شد.

 انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: