اخبارجديد
پربیننده ترین
استاندار لرستان:

استاندار لرستان گفت:به دلیل ناتوانی بخش خصوصی،شرکت ایمیدرو برای احداث کارخانه آهک هیدراته پلدختر ورود پیدا می کند.

کد خبر: ۲۱۶۵۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۲

به گزارش بیان روز،سید موسی خادمی استاندار لرستان حاشیه کلنگ زنی طرح آبیاری قطره ای باغات انجیر زیودار در گفتگو با خبرنگاران با اشاره  به آخرین وضعیت کارخانه آهک هیدراته پلدختر اظهار داشت:این پروژه در ابتدا با مشارکت بخش خصوصی و شرکت ایمیدرو می خواست اجرایی شود که سرمایه‌گذار خصوصی آن نتوانست خوب عمل کند.

وی  بیان کرد:خوشبختانه با پیگیری‌های کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس از طریق وزارت صنعت و ایمیدرو، قرار است که خودایمیدرو کار را آغاز کرده و انجام بدهد و زمانی که از پیشرفت مناسبی برخوردار شد شریک انتخاب کند.

استاندار لرستان  گفت: بخش دیوارکشی محوطه توسط ایمیدرو آغازشده و امیدواریم کار آن انجام شود.

خادمی با اشاره به اینکه نمی توان زمان اجرایی شدن این طرح را به صورت دقیق گفت چه زمانی است ادامه داد: بخشی از این موضوع به انتخاب شریک و تقسیم‌بندی کار بستگی دارد.

نماینده عالی دولت در لرستان به مطالبه مهم مردم معمولان در خصوص احداث" پل ابراهیم آباد" اشاره کرد و افزود:در بازدیدی که سال گذشته به عمل آمد قرار شد اعتبارات به‌صورت کامل به آن اختصاص پیدا کند و هم‌اکنون ۱۰۰ درصد اعتبار تخصیص‌یافته و منابع هم دارد.

وی یادآورشد: این پروژه جزو طرح‌هایی که قرار است پیمانکار بیاید و کار را شروع کند و امیدواریم که این پروژه هر چه سریع‌تر به نتیجه برسد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: