پربیننده ترین
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدخترگفت:حمایت از کالای ایرانی با محوریت اقتصاد مقاومتی به یک گفتمان ملی تبدیل شود.

کد خبر: ۲۱۶۵۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸

سرهنگ محمد محمودوند فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان پلدختر درگفتگو با خبرنگاربیان روز با اشاره به شعار امسال با عنوان"حمایت از کالای ایرانی"اظهار داشت:  در راستای مبارزه با پدیده قاچاق و حمایت از کالای بسیج برنامه های پیش‌بینی شده تا این مهم دنبال شود.


وی عنوان کرد: برخی از کارگاه‌ها در پلدختر نیمه‌تعطیل و بعضا راکت شدند و نامگذاری امسال به این واسطه است که همه دست به دست هم بدهیم تا از کالای ایرانی حمایت و از ورود کالای قاچاق جلوگیری شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با بیان اینکه با حمایت از کالای ایرانی اشتغالزایی و رونق اقتصادی حاصل می شود گفت: جنس بی‌کیفیت وارداتی بازار ما را تسخیر کرده و عمده مراکز تولیدی و کارگاهای ما را به تعطیلی کشانده است.

محمودوند ادامه داد: در زمینه تولید کالای ایرانی و ارائه راهکارهای مفید و علمی برای ارتقای کیفیت کالاهای تولید داخل همه باید کمک دهیم.

وی تصریح کرد: رسانه‌های جمعی، بویژه صدا و سیما در فرهنگ‌سازی و تشویق و ترغیب مردم برای استفاده از کالاهای ایرانی، می‌توانند نقش اساسی و بسزایی ایفا کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر یادآورشد: بسیجیان نیز با وحدت کلمه و توکل به خدا و تقویت روحیه انقلابی خود و مردم و جوشش غیرت دینی و ایرانی در راستای استفاده از کالای ایرانی و تقویت تولید داخل همت کنند.

وی یادآورشد: این خواسته ولایت تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی می بایست تبدیل به یک فرهنگ شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر خاطر نشان کرد: درکمک به تولید داخلی وکالای ایرانی همه مردم ومسئولان همت مضاعف داشته باشند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: