اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدخترگفت:در تعطیلات نوروز امسال میزان 57درصد سرقت در شهرستان کاهش یافته است.

کد خبر: ۲۱۶۲۴
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

به گزارش بیان روز سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر  در نشست خبری با خبرنگاران این شهرستان با اشاره به کاهش 16درصدی تصادفات برون شهری پلدختر در ایام تعطیلات نوروز اظهار داشت:تصادف درون شهری نیز تنها سه مورد بوده که این موفقیت باحمایت و تعامل بین رسانه ،نیروی انتظامی و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط مردم بوده است.

وی با بیان اینکه نوروز امسال تصادف بدون تلفات داشته ایم بیان کرد:امیدواریم این تعامل توسط رانندگان در طول سال هم به این شکل ادامه داشته باشد تا شاهد این اتفاق خوب در شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه این شهرستان در ایام تعطیلات نوروزی در بحث امنیت اجتماعی موفق به کسب رتبه اول در استان لرستان شد ادامه داد:در نوروز امسال شهرستان پلدختر رکورددار تصادفات بدون فوتی بود و شهروندان پلدختر در ایام نوروز 1503 با پلیس 110 تماس گرفتند.

 فرمانده نیروی انتظامی پلدختر افزود:طرح نوروزی در شهرستان پلدختر از  27 اسفند96 تا 15 فروردین 97 اجرا شد.

عبدالوند تصریح کرد:در این طرح 40 دستگاه واحدگشتی فعال محسوس و نامحسوس در راه‌های مواصلاتی شهرستان فعالیت کردند.

وی ادامه داد:چهار ایستگاه "آرامش نظم بهاری "پلیس و هفت نقطه به صورت مقطعی بازرسی دایر شد.

فرمانده انتظامی پلدختر با تاکید براینکه پلیس شعار "حمایت از کالای ایرانی"را سرلوحه برنامه های خود قرار می دهد افزود:نیروی انتظامی در راستای رونق اقتصادی،فعال شدن بنگاه های اقتصادی و اشتغال ،مبارزه با قاچاق کالا را در اولویت قرار می دهد.

وی اضافه کرد:در تعطیلات نوروز سه محموله کالای قاچاق به ارزش 367 میلیون و 400 هزار ریال کشف و تحویل تعزیرات و گمرک استان شد .

عبدالوند اضافه کرد:تعداد 47دستگاه موتورسیکلت فاقد پلاک و مدارک قانونی و 44دستگاه خودرو به خاطر تخلفات رانندگی را به پارکینگ منتقل شد.

نیروی انتظامی در این ایام در بحث مبارزه با مواد مخدر موفق به انهدام یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر وکشف60کیلوگرم مواد خدر از نوع تریاک ودستگیری پنج نفر قاچاقچی در این زمینه شد .

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: