اخبارجديد
پربیننده ترین
قائم مقام ستاد خدمات سفر لرستان:

قائم مقام ستاد خدمات سفر لرستان گفت:باگذشت شش روز از تعطیلات نوروزی بحمدالله یک مورد تلفات تصادفی در پلدختر نداشته ایم.

کد خبر: ۲۱۶۰۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۶

 رضا آریایی قائم مقام ستاد خدمات سفر لرستان در گفتگو با خبرنگار بیان روز اظهار داشت:با توجه به بازدید سطح شهرستان اخبار وگزارشات ستاد استقبال نسبت به گذشته بیشتر بوده امکانانت افزایش پیدا کرده وخدمات مضاعف شده است.

وی افزود: اکثرمکان ها که رفتیم نقاط مثبت دیدیم از قبیل غذاخوری بین راهی که قبلا فعال نبودند به علت استقبال مسافرین فعال شده اند.

آریایی عنوان کرد:از نکات مهم وخوشحال کننده تصادفات در این ایام کاهش یافته به طوری که، یک مورد تلفات در شهرستان نداشته ایم زیرا یک مورد تلفات جاده ای هم نگران کننده است.

قائم مقام ستادخدمات سفر لرستان با خوب ارزایابی کردن عملکرد ستاد خدمات سفر واسکان در شهرستان ادامه داد: زیرساخت های خوبی  توسط آموزش وپرورش برای اسکان مسافرین انجام شده که مورد رضایت بخش است.

وی ادامه داد:هرمسافری سفیری برای معرفی شهرستان که امیدواریم در سال های  آینده شاهد افزایش مسافرین نوروزی باشیم.

وی با اشاره به اینکه شعار اصلی ما این است که "لرستان مقصد گردشگری شود"افزود:بخش بزرگی از این شعار محقق شده که نمونه آن این هست که حتی یک مرکز برای اسکان مسافردرخرم آباد جای خالی نداریم .

وی افزود:تمام چادرها، مدارس، ورزشکاه ها وحتی سالن بین المللی که نمایشگاه در آن برگزار می شود مملو از مسافرین نوروزی است.

این مسئول اذعان داشت:به طوری که مردم برای ساکان مبادرت به خرید چادر می کنند و اسکان پیدا می کنند، استقبال از مناطق دیدنی وزیارتی لرستان بی نظیر است.

وی یادآورشد:ماندگاری مسافرین افرایش پیدا کرده ،مصداق این مسئله  چادرهایی که درمعابر شهر نصب شده اند وترافیک گسترده در قلعه فلک الافلاک خرم آباد، ورودی شهرهای دورود ،الیگودرز، درب گنبد وپلدختر می باشد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: