پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:دستگاه های خدمات رسان در شهرستان پلدختر برای استقبال ،اسکان و امنیت مسافرین نوروزی با پلیس همکاری لازم را داشته باشند.

کد خبر: ۲۱۵۵۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۱

به گزارش بیان روز،سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر درحاشیه جلسه با مدیران دستگاه های اجرایی خدمات رسان شهرستان درگفتگو با خبرنگار  بیان روزاظهار داشت:انتظار داریم تا هر یک از ادارات خدمات رسان در جهت انجام وظایف ذاتی و قانونی خود به منظور داشتن فضای امن و سالم برای شهروندان و مسافرین به وظایف خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه باتوجه به اینکه امنیت بارمالی دارد بیان کرد:تا صنف طلافروش ها در بحث ارتقا امنیت اجتماعی اهتمام لازم داشته باشند وبا همکاری شرکت انتظام در جهت به خدمت گرفتن نگهبان محله به منظور ارتقا امنیت گا م بردارند

فرمانده انتظامی پلدخترتاکید کرد: این فرماندهی با افزایش گشت ها وبکارگیری نیروهای ستادی در جهت برقراری نظم و امنیت با تلاش مضاعف گام بر می دارد .
 
عبدالوند افزود:با توجه به فرا رسیدن چهارشنبه آخر سال و تعطیلات نوروزی خدمات دهی انتظامی بیشتر به مردم بیشتر می شود که نیاز سایر دستگاه های اجرایی خدمات رسان در این راستا پلیس را کمک دهند.
 
وی با بیان اینکه خودرو متناسب با انجام ماموریت ها نداریم افزود:نیاز به همکاری ادارات و تخصیص خودرو به این فرماندهی را داریم تا در این ایام هرچه بهتر بتوانیم در راستای تقویت امنیت بیش از پیش تلاش کنیم .
فرمانده انتظامی پلدختر گفت: اعتقاد راسخ به این داریم خدمت به مردم فهیم و لایتمدار پلدختر از وظایف و تکالیف ما مسولین می باشد.
 
وی با اشاره به تمهیدات پلیس برای چهارشنبه آخر سال در شهرستان یادآورشد: از مردم پلدختر انتظار داریم تا در چهارشنبه آخر سال با پلیس همکاری لازم داشته باشند و با کنترل و نظارت بر رفتار فرزندان خود آنان را از خطرات آتش بازی چهارشنبه آخر سال آگاه کنند.
 
عبدالوند خاطر نشان کرد: جوانان عزیز که سرمایه های باارزش این نظام و این سرزمین هستند در جهت حفظ فرهنگ اصیل و با ارزش شهر خود بکوشند واجازه ندهند عده ای با انجام حرکات غیر متعارف شادی مردم را نشانه بگیرند و با آن بازی کنند.
 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: