اخبارشهرستان
پربیننده ترین

رئیس مجمع عمومی بسیج پلدختر گفت:این مجمع برای توسعه وپیشرفت پلدختر ،مسائل ومشکلات را استخراج وبا ارائه راهکار به متولیان امر می دهد که بررسی کنند.

کد خبر: ۲۱۵۴۲
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۱

به گزارش  بیان روز ،علی عباس بهاروند رئیس مجمع عمومی بسیج پلدختر در این جلسه با اشاره به اینکه مجمع عمومی بسیج سالانه دوبار برگزار می شود اظهار داشت:این مجمع با حضور اندیشمندان و صاحبان فکر برایپیشرفت وتوسعه شهرستان برگزار می شود.

 

وی بیان کرد: این جلسه که در هر سال دو بار و به فواصل 6 ماهه برگزار می‌شود با دستور کار ارائه گزارش 6 کارگروه فرهنگی و سیاسی، علمی و پژوهشی، اجتماعی، بانوان، سلامت و اقتصادی و با حضور هیئت رئیسه مجمع عمومی بسیج شهرستان پلدختر برگزار می شود.

 

وی با اشاره به مشکل محورهای مواصلاتی پلدختر گفت:جاده پلدختر-خرم آباد و به اندیمشک نیاز به تعریض دارد و نباید اجرای این طرح هرساله با یک کیلومتر ،احداث پروژه به کندی انجام گیرد.

 

رئیس مجمع عمومی بسیج پلدختر با تاکید براینکه این شهرستان قطب تولید انجیر در کشور می باشد افزود:حمایت از باغداران انجیر کار و توجه به مسائل ومشکلات آنها و ایجاد صنایع تبدیلی در این زمینه مهم است.

 

سرهنگ اسماعیل هداوند عضو مرکز راهبردی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در این جلسه با قدردانی از حضور نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در مجمع عنوان کرد:توجه نماینده مردم و حضور در جلسه ارزشمند است و اعضا برای تحقق برنامه های مجمع بایستی از این فرصت استفاده کنند.

 

وی افزود: براینکه تربیت نیروی انسانی برای بقا نظام مقدس جمهوری اسلامی از اهداف مهم مجمع عمومی بسیج است.

 

وی بیان کرد: بایستی از ظرفیت های سایر مسئولان استفاده شود تا براساس وضعیت شهرستان جلسه مجمع در طول سال می تواند حداقل دوبار و فصلی یکبار برگزار شود.

 

مسئول با بیان اینکه ورودی پلدختر قبل از پل تاریخی دچار مشکلاتی است گفت:درآستانه عید نوروز وافزایش حجم تردد وسائط نقلیه نیاز است این مسیر بهسازی شود.

 

در پایان این مراسم از اعضای فعال کارگروه های مجمع عمومی بسیج پلدختر با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: