اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدخترگفت:مسئولان شرکت های نفتی آسار و تنگ فنی برای احداث پاسگاه انتظامی جدیدی اهتمام ویژه داشته باشند

کد خبر: ۲۱۴۴۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۰۹

به گزارش بیان روز،سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر در حاشیه جلسه ای با معاون فنی شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه لرستان و مرکز انتقال نفت شهید آسار در گفتگو با خبرنگار بیان روزاظهار داشت:با توجه به اهمیت لزوم امنیت مراکز دارای رده حفاظتی وحیاتی می طلبد تا متولیان و متصدیان شرکت نفت در جهت احداث پاسگاه مصوبی با رعایت ملاحظات اصولی در نزدیک مرکز انتقال نفت شهدای تنگ فنی و شهید سیفی آسار اهتمام لازم داشته باشند.

وی بابیان اینکه این تعاملات در جهت کاهش آسیب ها و تهدیدات احتمالی و اجرایی کردن اصول واقدامات پدافند غیر عامل می باشد بیان کرد:با توجه به این که پاسگاه میانکوه غربی در همسایگی ومجاورت شرکت نفت آسار و به خاطر تامین امنیت مرکز آسار وساکنین این منطقه واقع شده انتظار داریم تا همکاری وهماهنگی لازم در جهت پیشبرد امورات ونیل به اهداف اقتصاد مقاومتی در راستای فرامین مقام معظم رهبری داشته باشیم .

فرمانده انتظامی پلدختر باتاکید بر اینکه یکی از مولفه های تحقق اقتصاد مقاومتی ،تولید و اشتغال توجه به زیر ساخت مباحث امنیتی می باشد افزود:نیروی انتظامی در کنار مهندسان و دست اندرکاران شرکت نفت در راستای فرامین مقام معظم رهبری به منظور خدمت هرچه بیشتر به ملت ایران اسلامی گام بر می داریم وانتظار داریم تا در جهت فراهم کردن بستر امنیت مارا یاری دهید.

وی تاکید کرد:پلیس در قبال حفظم نظم وامنیت وظایفی برعهده دارد که با تمام توان و امکاناتی که در اختیار دارد به آنها عمل می کند.

وی یادآورشد:برقراری بستری امن برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی در شهرستان هم از وظایف پلیس و دیگر نهادهای امنیتی است که بحمدالله در مقوله امنیت شهرستان پلدختر از شهرهای امن لرستان است.

انتهای پیام/مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: