اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان درمجلس گفت:اقشار مختلف مردم پلدختر در راهپیمایی بزرگ22بهمن در اذهان و تاریخ ماندگار  شد.

کد خبر: ۲۱۴۲۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۵۳

به گزارش بیان روز،سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه برگزاری راهپیمایی 22بهمن در گفت وگو با خبرنگار بیان روزبا بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران به الگویی در دنیا تبدیل شده است اظهار داشت:ملت با انجام انقلاب اسلامی ایران با اقتداروعظمت در میادین مختلف پوزه دشمنان نظام را به خاک مالیده است.

 

وی بیان کرد:مستکبرین هم از این حضور آگاهانه ملت ایران ترس دارند که به یک باره طومار آنها برچیده نشود.

 

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس افزود:امروز حضور نسل دوم،سوم وچهارم انقلاب در جمع راهپیمایی 22بهمن نماد هوشیاری وبصیرت نسل جدید است.

 

وی گفت:برخی ها قصد دارند نسل جوان ما را نسبت به آینده ناامید کنند ولی بدانند این جوانان با انگیزه ما با تبعیت از رهبر معظم انقلاب وروحیه انقلابی گری در همه عرصه ها برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی حضور دارند.

 

کاظمی تاکید کرد:انقلاب اسلامی ایران پس از 40سال همچنان بالنده و مستحکم تر راه خود را ادامه می دهد.

 

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس ایجاد یاس و ناامیدی در بین مردم را توطئه دشمنان دانست وافزود:از همه تریبون ها برای امید دهی به مردم باید استفاده کرد و نباید کاری کنیم که رسانه های بیگانه از ما سوء استفاده کنند.

 

وی تصریح کرد:علی رغم تحریم وشرایط سخت اقتصادی ،پلدختر براساس شاخص های توسعه از شهرهای برتر لرستان است.

 

کاظمی عنوان کرد:موافقت وزیر راه وشهرسازی با ایجاد خط ریل راه آهن در مسیر نزدیکی به پلدختر برای جبران خسارت های اقتصادی که آزاد راه برای شهرستان داشته از اقدامات نوید بخشی است که امیدواریم به ثمر بشیند.

 

وی ادامه داد:در تابستان آینده کاهش تعرفه برق گرمسیری در بخش از نقاط پلدختر انجام می شود ولی به عنوان نماینده مردم برای تکمیل شدن این برنامه تلاش خواهم کرد.

 

وی تاکید کرد:دولت ومسئولان دستگاه های اجرایی بایستی به درد مردم به خصوص اشتغال رسیدگی کنند.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: