اخبارجديد
پربیننده ترین
فجر40:

کمتر از 12ساعت تا برگزاری بزرگترین راهپیمایی مردمی جهان در روز 22بهمن باقی مانده است،مردم ایران اسلامی در جای جای این کشور پهناور خود را برای یک نمایش بزرگ سیاسی و دینی آماده می کنند.

کد خبر: ۲۱۴۲۰
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۵

به گزارش  بیان روز،مردم هویزه ثانی،دیار سردار شهید شکارچی خود را همگام با دیگر مردم شهرها و نقاط دیگر کشور برای خلق حماسه ای دیگر آماده می کنند.

ایران اسلامی

در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی،اقشار مختلف مردم برای حضور در حماسه ماندگار22بهمن اعلام آمادگی می کنند.

درخت تناور انقلاب اسلامی در آستانه چهل سالگی با هوشیاری و بصیرت ملت ایران تنومندتر می شود تا با بادها ونسیم های مستکبرین به خود نلرزد و مستحکم و استوارتر بایستد.

همه می آییم

یاور امینی از شهروندان پلدختر درگفتگو با  بیان روز با تاکید براینکه "همه می آییم"عنوان کرد:راهپیمایی بزرگ22بهمن فرصت طلایی که ملت ایران به یاوه گویی های مستکبرین پاسخ دندان شکن بدهند.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

وی بیان کرد:برخی ها خیال می کنند توانسته اند با ترقه بازی اراده ملت را متزلل کنند ولی باید بدانند ما همیشه حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی هستیم.

پلدختر در22بهمن می خروشد

شهروند دیگر پلدختری با تاکید براینکه پلدختر در22بهمن می خروشد اظهار داشت:هرکس دوستدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است در این راهپیمایی به عنوان یک تکلیف دینی شرکت می کند.

زارع حبیبی منش با بیان اینکه من وخانواده ام در راهپیمایی 22بهمن شرکت خواهیم کرد گفت:فردا روز خودنمایی ملت ایران اسلامی است تا مستکبرین بدانند تیرهای آنها به سنگ خورده است.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

وی افزود:ما به هیچ عنوان پشت سر ولایت ومقام معظم رهبری را خالی نمی کنیم و فردا با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن با آرمان های امام(ره)،مقام معظم رهبری و شهدا تجدید بیعت دوباره ای می کنیم.

برای نعمت امنیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی در راهپیمایی22بهمن شرکت می کنیم

 یک کاسب پلدختری در گفتگو با  بیان روزبا بیان اینکه به برکت نعمت امنیت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در راهپیمایی 22بهمن شرکت می کنیم گفت:فردا همه باید حضور پیدا کنیم تا پاسخ دندان شکن و قاطعانه به هذیان گویی های مستکبرین به خصوص آمریکا و رژیم صهیونیستی بدهیم.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

حامد فلاحی عنوان کرد:افتخار می کنم به عنوان ایرانی که این چنین ملت هوشیار و رهبر حکیمی داریم که اینچنین موضع ایران اسلامی شفاف در دنیا به گوش مستکبرین وبدخواهان نظام می رسانیم.

فردا مردم دموکراسی دینی را به منصه ظهور می گذارند

حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با تبریک ایام الله22بهمن افزود:انقلاب اسلامی ایران امروز به عنوان یک انقلاب الگو در دنیا مطرح است.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

وی بیان کرد:انقلاب اسلامی نماد دموکراسی دینی است و دشمنان خارجی هم به این مسئله اذعان دارند که این ملت معتقد را نمی توان به راحتی از میدان به در کحرد.

امام جمعه پلدختر با تاکید براینکه 22بهمن نماد استکبار ستیزی ملت ایران اسلامی است گفت:هر ساله بر حضور گسترده ملت در راهپیمایی 22بهمن افزوده می شود و این خود مصداق بارز هوشیاری و بصیرت مردم است.

مردم لرستان وپلدختر پیشرو در برنامه های ولایت هستند

 سید حمید رضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار  بیان روزاظهار داشت: تجدید پیمان مجدد مردم با رهبری و ولایت در 22بهمن رقم می خورد و مردم لرستان وشهرستان پلدختر به مانند گذشته نشان می دهند در برنامه های ولایت پیشرو هستند.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

وی با بیان اینکه مردم به عنوان پشتوانه اصلی انقلاب  هستند بیان کرد:فردا ملت ایران اسلامی با حضور گسترده خود در راهپیمایی 22بهمن صحنه های حماسه ای را خلق می کنند که دوربین  رسانه های بیگانه از روی غرض آنها را پخش نمی کند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس با تاکید براینکه فردا همه می آیند گفت:آمریکا و رژیم صهیونیستی فردا عظمت واقتدار ملت ایران اسلامی را به وضوح خواهند دید.

کاظمی تاکید کرد:از اقشار مختلف مردم پلدختر ومعمولان برای حضور گسترده در راهپیمایی 22بهمن دعوت می کنیم تا سیلی محکمی بر مستکبرین بزنند.

22بهمن نماد ولایتمداری و بصیرت ملت ایران اسلامی است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روزبا بیان اینکه  یوم الله 22 بهمن فرصتی دوباره برای حضور حداکثری ملت ایران است افزود: مردم ایران ملتی با غیرت هستند که زیر بار ظلم و زورگویی نمی‌روند و هرچه آنها را تحت فشار هم بگذارید با یک حضور در راهپیمایی 22بهمن امید شما را به یاس تبدیل می کنند.

محمودوند فرمانده سپاه پلدختر

سرهنگ محمد محمودوند با تاکید براینکه راهپیمایی 22بهمن امسال باشکوه تر از سال های گذشته برگزار خواهد شد عنوان کرد:مستکبرین به خیال خود با تحریم های ظالمانه و فشار اقتصادی می توانند مردم ایران را از ارزش ها واصول انقلاب اسلامی به عقب برانند واقعا در اشتباه هستند.

وی تاکید کرد: ما هم‌چنان پای آرمان‌های والای انقلاب اسلامی ایستاده‌ایم و و از این اصول هم عقب نشینی نمی کنیم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر تصریح کرد:مردم ما قدردان نعمت ولایت وامنیت هستند و فردا با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن ،بار دیگر به دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی "نه بزرگی"می گویند.

مردم ایران حامی و دوستدار نظام و انقلاب هستند

نعمت الله دستیاری فرماندار پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز افزود:مردم به منظور تجدید بیعت با آرمان های امام(ره)، رهبری وشهدا با حضور خود در راهپیمایی 22بهمن مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و مستکبرین می زنند.

راهپیمایی22بهمن پلدختر

وی بیان کرد: مردم حامی و دوستدار نظام وانقلاب هستند و همه مسائل تحت شعاع این حضور گسترده خود قرار می دهند.

فرماندار پلدختر گفت:مردم با حضور در راهپیمایی عظیم 22بهمن بار دیگر پاسخ صحنه گردان های خارجی اغتشاشات اخیر را خواهند داد.

 به گزارش  بیان روز، فردا مراسم راهپیمایی 22بهمن شهرستان پلدختر ساعت ۹ صبح از میدان شهید بهشتی آغاز ، پل شهدای دولت،خیابان امداد،خیابان امام(ره)،خیابان 7تیر،پل شهدای 7تیر و در انتها به میدان شهیدبهشتی برگزار می شود.

 

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: