اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:عشایر به دلیل تولیدات دامی و لبنیاتی که دارند نقش مهمی در اقتصاد مقاومتی دارند.

کد خبر: ۲۱۴۱۲
تاریخ انتشار: جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۰

سیدحمیدرضا کاظمی در حاشیه مراسم جشن عشایر در منطقه عشایری چینه زال پلدختر در گفتگو خبرنگار  بیان روز با اشاره به نقش مهم عشایر در اقتصاد کشور اظهار داشت:عشایر به فرموده امام راحل ذخایر انقلاب هستند که امروز در عرصه اقتصاد حضور فعالی دارند.

وی بیان کرد:همانطور که رهبر معظم انقلاب بارها بر اهمیت اقتصاد مقاومتی تاکید دارند به نوعی عشایر پیشرو در اقتصاد مقاومتی هستند.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامورداخلی مجلس با تاکید براینکه عشایر باتولید گوشت ولبنیات تاثیر به سزایی در اقتصاد دارند افزود:در زمان دفاع مقدس و ایام دیکتاتوری ستمشاهی،عشایر در خط مقدم دفاع از ارزش ها بودند.

کاظمی با تاکید براینکه امروز بحث تولید یکی از مولفه های بزرگ اقتصادی در کشور است تصریح کرد:عشایر در صف اول تولید هستند لذا مسوولان باید همت کنند و در راستای رفع نیازها و مشکلات این مولدان اصلی تلاش کنند.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس عنوان کرد:با توجه به کمبود بارندگی و خشکسالی،این قشر دامدار با تامین علوفه مشکل دارند که رسیدگی به این مشکلات ورفع آنها توقع زیادی از مسئولان نیست.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: