اخبارجديد
پربیننده ترین
مدیر شرکت توزیع برق پلدختر:

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت:در چهارمین روز از دهه فجر،طرح های برق رسانی به پنج روستای بخش معمولان به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۲۱۴۰۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۰

محمد طاهر متش پور مدیر شرکت توزیع برق پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با تبریک ایام الله دهه فجر اظهار با اشاره به اینکه شرکت توزیع برق کار برق رسانی به مناطق محروم را در اولویت دارد داشت:در این ایام پر خیر وبرکت،گلزار شهدای روستاهای "چاه علیرضا"،"چم قبرستان شهسواروند"،""چم قبرستان یک ودو و "میران مرد "برق رسانی شدند.

وی با قدردانی از  پیگیری‌های نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی و مهندی خودنیا مدیرعامل شرکت توزیع برق استان افزود: روستاهای "شت مله چناره""به طول یک کیلومتر   و "چشمه سرخه یک" به طول 2کیلیومتراز نعمت برق برخوردار شدند.

وی افزود: برای احداث شبکه فشار متوسط، ضعیف و پست‌های مربوط به این طرح اعتباری بیش از ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال هزینه شده است.

مدیر شرکت توزیع برق پلدختر گفت: برق‌رسانی به روستاها به‌ویژه روستاهایی که آخر صف برق‌رسانی قرارگرفته‌اند، با موانع و چالش‌های ویژه‌ای مواجه می‌شوند که با پیگیری‌های انجام‌شده مشکلات سر راه برق‌دار شدن این روستاها مرتفع شد.

متش پور افزود: به مناسبت در چهارمین روز دهه فجر با حضور مسئولان محلی  طرح های برق رسانی به پنج روستای حدود ۱۰ خانوار در بخش معمولان به بهره برداری رسید.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: