اخبارجديد
پربیننده ترین
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر :

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:انقلاب اسلامی ایران به یک الگو در دنیا برای حمایت از مظلومان تبدیل شده است .

کد خبر: ۲۱۳۹۴
تاریخ انتشار: شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۸

به گزارش بیان روز،حجت الاسلام سجاد کریمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روزبا تبریک ایام الله دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت:این ایام را یادآور دلاور مندی ها و تلاش های مجاهدانه امام راحل است که از12تا22 بهمن ماه مراسمات جشنی به همین مناسبت در سراسر کشور برگزار می کنیم.

وی بیان کرد:امروز دشمنان قسم خورده این نظام به فکر توطئه هستند که این ایام به فراموشی سپرده شود، اما آنچه امروز وظیفه همه ماست آشنا کردن جوانان با این انقلاب و دستاوردهای آن است .

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج پلدختر افزود:زیرا جوانان ما ایام جنگ، دفاع مقدس و فراز و فرود های این انقلاب را ندیده اند و برای آنها موضوعات انقلاب و دفاع مقدس جذاب وشنیدنی است.

کریمی با اشاره به به تفاوت های اساسی میان رژیم پهلوی و جمهوری اسلامی گفت:به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی،ایران اسلامی هم اکنون  در تمام عرصه ها ی اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی از رژیم پوشالی و سراسر وابسته پهلوی جلو هست.

وی امید دهی به مردم را نیاز امروزی جامعه دانست و ادامه داد:این بی انصافی و غیر منصفانه و به دور از هرگونه منطق است که ما بر روی نقاط ضعف کشور کلیک کرده و از نقاط بسیار مثبت این نظام چشم پوشی کنیم .

وی خطاب به تمامی مسئولان شهرستان پلدختر یادآورشد:در این ایام دهه مبارکه فجر در سخنرانی ها و مراسمات از گفتمان امام و دستاورد های انقلاب صحبت کنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: