اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس هیأت هاکی لرستان مطرح کرد

رئیس هیأت هاکی لرستان گفت: پرافتخارترین ورزش تیمی استان فاقد خانه تخصصی است که انتظار می‌رود مسؤولان استان نسبت به فراهم‌کردن نیازهای اولیه رشته هاکی اقدام کنند.

کد خبر: ۲۱۳۳۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۴۸

به گزارش  بیان روز،حسن اباذری  با اشاره به حضور 50 ورزشکار بیمه‌شده رشته هاکی در این شهرستان اظهار داشت: رشته هاکی رشته‌ای پرهزینه بوده و ساماندهی هر ورزشکار هزینه‌ای بالغ بر 500 هزار تومان در بردارد.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر تمام تمرکز بر آماده‌سازی تیم ملی هاکی برای اعزام به مسابقات جام جهانی برلین آلمان در دو هفته آینده است.

رئیس هیأت هاکی لرستان با بیان اینکه هاکی استان شالوده تیم ملی است، افزود: چهار بازیکن تیم ملی از جمله کاپیتان تیم و بهترین دفاع آسیا، لرستانی هستند.

اباذری تصریح کرد: هاکی ورزشی تخصصی بوده که نیاز به محلی ثابت جهت تمرین و برگزاری مسابقات دارد که متأسفانه در استان با وجود ظرفیت بالای نیروی انسانی اما کمترین امکانات را در این زمینه دارد.

وی داشتن یک خانه تخصصی را حداقل نیاز هاکی لرستان دانست و بیان داشت: پرافتخارترین ورزش تیمی استان فاقد خانه تخصصی است که انتظار می‌رود مسؤولان استان نسبت به فراهم‌کردن نیازهای اولیه رشته هاکی اقدام نمایند.

رئیس هیأت هاکی لرستان یادآور شد: در حال حاضر لرستان یکی از قطب‌های هاکی کشور بوده که اگر حمایت‌های لازم انجام و امکانات اولیه فراهم شود به عنوان پایلوت هاکی کشور معرفی خواهد شد.

منبع:فارس

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: