اخبارجديد
پربیننده ترین
فرمانده انتظامی پلدختر:

فرمانده انتظامی پلدختر گفت:پلیس برای مبارزه با قاچاق کالا و بی نظمی وناهنجاری های اجتماعی اقدام به اجرای طرح ارتقا امنیت اجتماعی در شهرستان پلدختر کرد.

کد خبر: ۲۱۲۶۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۱۲

به گزارش  بیان روز،سرهنگ صفر عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روزاظهار داشت:در راستای ارتقا امنیت ونظم اجتماعی،طرح ارتقا امنیت را در شهرستان اجرا کردیم.

وی بیان کرد:در حین اجرای این طرح موفق به توقیف تعداد یک دستگاه اتوبوس ولوو و دو دستگاه خودروی سبک شدند.

فرمانده انتظامی پلدختر با بیان اینکه  تعداد ۶دستگاه موتورسیکلت پلاک مخدوش و فاقد مدارک را توقیف شد افزود:پلیس مبارزه با مواد مخدر و سایر یگان‌های انتظامی تعداد ۲۵ نفر معتاد متجاهر در سطح شهرستان پلدختر دستگیر و به کمپ ترک اعتیاد دلالت داده شدند.

وی ادامه داد:طی عملیات دیگری در بازرسی از محموله این خودروها مقدار 2هزارو چهار ثوپ البسه زنانه خارجی و 432 جفت کفش ورزشی مردانه 268 تخته پتوی خارجی فاقد مجوز قانونی کشف و ضبط شد.

عبدالوند افزود:کارشناسان ارزش ریالی کالا های قاچاق مکشوفه را حدود ۵۰۰میلیون ریال اعلام کردند .

فرماندهی انتظامی پلدختر یادآورشد:پلیس در راستای اجرای برنامه های اقتصاد مقاومتی،سعی می کند زمینه سرمایه گذاری را در شهرستان فراهم کند.

وی تاکید کرد:بر اساس فرامین مقام عظمای ولایت در اهمیت دادن به اقتصاد مقاومتی پلیس هم بر اساس وظایفی که برعهده دارد  برخورد قاطع با اخلال‌گران در حوزه اقتصاد انجام می دهد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: