اخبارجديد
پربیننده ترین

فرماندهان انتظامی شهرستان های درهشهر و پلدختر بر این دو شهرستان بر برقراری امنیت شاهزاده احمد در بخش ماژین را از اولویت های پلیس این دوشهرستان برشمردند. 

کد خبر: ۲۱۲۳۲
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۲۸

به گزارش  بیان روز،نشست تعاملی با حضور سرهنگ علیمحمدی فرمانده انتظامی دره شهر و سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر برگزار شد

فرمانده هان انتظامی دره شهر و پلدختر در نشست تعاملی با فرمانده،معاونین و روسای پلیس های تخصصی شهرستان پل دختر بر هم‌افزایی توان نیروهای انتظامی تاکید کردند.

سرهنگ مهرداد"علیمحمدی" فرمانده انتظامی درهشهر در حاشیه این نشست در گفت و گو با خبرنگار بیان روز با تاکید بر اهمیت مقوله امنیت در جامعه اظهار داشت:برقراری امنیت کامل منطقه منوط به تعامل هر چه بیشتر بین شهرستان های همجوار می باشد.

 وی از اجرای طرح های مشترک امنیتی،ملی و غیره بین نیروهای انتظامی این دوشهرستان در مواقع لازم و کمک به امنیت و آرامش هر چه بیشتر منطقه خبرداد.

 فرمانده انتظامی درهشهر گفت:با توجه به حوادث  طبیعی اخیر(زلزله و غیره )و تحرکات افراد معاند، کنترل مبادی ورودی و خروجی هر دو شهرستان و  امداد رسانی  از اولویت های کاری نیروهای نظامی دو شهرستان می باشد.

سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی پلدختر در حاشیه این نشست در گفتگو با خبرنگار بیان روز اظهار داشت:خوشبختانه تعامل و همجواری شهرستان های دره شهر و اندیمشک با پلدختر توانسته امنیت مناسب را در جهت جلوگیری از ورودافراد سارق به حوزه های استحفاظی ایجاد کند و کنترل آنها به شکل ملموس صورت گیرد.

وی با تاکید بر توسعه این همکاری و تعامل ها بیان کرد:یکی از ماموریت های مهم پیش رو بحث برقراری امنیت امام زاده شاه احمد در بخش ماژین می باشد،که همکاری و تعامل هر چه بیشتر هر دو شهرستان پلدختر و دره شهر را می طلبد.

در پایان فرمانده انتظامی شهرستان دره شهر ضمن تقدیر و تشکر از حضور فرمانده انتظامی پلدختر و معاونان لوح سپاس ارسالی از سوی سردار فرماندهی انتظامی استان ایلام را در حضور کلیه کارکنان حاضر در نشست به شخص  سرهنگ عبدالوند فرمانده انتظامی شهرستان پل دختر اهدا کرد . 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: