اخبارجديد
پربیننده ترین
استاندار لرستان:
استاندار لرستان گفت: مدیران و دستگاه‌های متولی از هم اکنون به دنبال فراهم کردن بستر سفرهای نوروزی در استان باشند.
کد خبر: ۲۱۲۲۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۳

به گزارشبیان روز،سید موسی خادمی در جلسه شورای اداری لرستان اظهار کرد: هرگاه تهدید های خارجی با ضعف داخل در آمیخته شود ممکن است شرایطی به این شکل به وجود بیاید که عده ای بخواهند اوضاع کشور را غیر واقع نشان دهند.

 

وی افزود: در واقع مردم در راهپیمایی13 دی، یک بار دیگر نشان دادند به انقلاب و آرمان های آن پایبند هستند.

 

استاندار لرستان بیان کرد: هم اکنون نیز تحرک هایی به وجود آمده که امیدواریم در ادامه منجر به کاهش مشکلات مردم و بهبود اوضاع ختم شود.

 

خادمی بیان کرد: در سیستم اداری و اجرایی وظیفه اصلی  مدیران ایجاد آرامش و دایر کردن فضای کار باید باشد و هر موانعی که در این راستا وجود دارد باید برداشته شود.

 

وی با اشاره به این که همه باید به اصل بچسبند که آن کار کردن برای مردم است، اظهار کرد: پرهیز از حواشی و رسیدن به کار مردم در اولویت قرار بگیرد تا در یک جو آرام به مردم خدمت کنیم.

 
استاندار لرستان گفت: برخی حیات شان در اختلافات است و همه باید تلاش کنیم که به مردم امید بدهیم چرا که جامعه نا امید به جایی نخواهد رسید.
 
 
 
 خادمی خواستار تکریم ارباب رجوع شد و افزود: تکریم ارباب رجوع از الویت هاست و همواره باید بستری در ادارات فراهم شود تا مراجعان قانع از آنجا خروج کنند و مدیران حتما با مردم دیدار کنند و آن را یک اصل مهم بدانند.
 
 
وی بیان کرد: از هم اکنون مدیران به دنبال فراهم کردن بسترهای سفرهای نوروزی در استان باشند و هرگونه ضعف و کاستی را برطرف کنند تا شاهد رونق سفرهای نوروزی در لرستان باشیم.
 
 
 
استاندار لرستان تصریح کرد: در برخی سازمان ها گزارشاتی رسیده که استخدام ها بی حساب و کتاب است و برخی افراد سهمیه ای به خودشان اختصاص داده اند و خواستار استخدام های ضابطه ای شده اند.
 
 
 
خادمی گفت: مدیران باید سریعاً جلوی این کار را بگیرند و هر کجا که نیاز است در بحث استخدام ها بازنگری کنند.
 
 
 
وی اظهار کرد: برنامه تا سال 1400  همه ادارات طراحی شود و در هر دستگاه 10 تا 12 شاخص تعریف شده که باید تا پایان دولت دوازدهم اجرا شوند و به مردم گزارش  شوند و مردم بر اساس  آن عملکرد ما را بسنجند.
 
 
استاندار لرستان همچنین بیان کرد: این قابل پذیریش نیست که مدیری قولی بدهد و عمل نکند چرا که اکر نمی تواند هرگز قول ندهد اما این هم قابل پذیرش نیست مدیر ما ریسک نکند و خنثی عمل کند چرا که باید مدیر ما ریسک پذیر باشد.

 منبع:سفیرافلاک

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: