اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده ولی فقیه در لرستان:

نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: دستگاه های اجرایی لرستان قادر نیستند برای حل مشکلات ضروری به مردم 4 میلیون وام بدهند.

کد خبر: ۲۱۲۲۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۳۰

به گزارشبیان روز،حجت الاسلام سید احمد میر عمادی در جلسه شورای اداری لرستان که با حضور مدیران استان برگزار شد اظهار کرد: سوء تدبیر و مدیریت عامل فقر است و ویران کننده سرمایه ها است.

 

وی با اشاره به این که باید به فکر حل مسایل باشیم بیان کرد: با روحیه  تجمل و اشرافی گری نمی‌شود کار کرد چرا که با استفاده از همین سوء استفاده ها و فرصت طلبی فرصت خدمت به مردم گرفته می شود و دشمن به خوبی از آن استفاده می کند.

 

امام جمعه خرم آباد افزود: زمانی که حکومت دست مومنین است نباید سو مدیریت داشته باشیم و با بی تدبیری فرصت ها را به تهدید تبدیل کنیم.

 

آیت اله میرعمادی گفت: خیلی روشن است که دشمنان این رشد نظام ما را نمی تابند و کمین کرده که بیایند به مردم و نظام ما ضربه بزنند. این در حالی است که ما چه کرده ایم!

 

نماینده ولی فقیه در لرستان اظهار کرد: زمینه همین اغتشاشات اخیر خیلی روشن است و بارها و بارها رهبری معظم انقلاب به آن اشاره کرده و خواستار توجه به معیشت مردم شده است چرا دشمن برای ضربه زدن به دنبال لشکر بیکار است که آن ها را به خیابان فرا بخواند.
 
 
وی با اشاره به این که وحدت بین مسئولان و مردم نقشه دشمنان رو خنثی می کند، خواستار حفظ و تقویت روحیه انقلابی شد و گفت:این حادثه باید ما را بیدار و آگاه کند که دشمن به خواب نیست و شبانه روز دارد کار می کند که بتواند اهداف پلید خود را به سرانجام برساند.
 
 
امام جمعه خرم آباد بیان کرد: وقتی مردم به این اداره و آن دستگاه می آیند و می‌روند که کسی نیست مشکل ضروری آن را حل کند و حتی دفتر امام جمعه هم نمی تواند گره گشای مشکلات شان باشد و علی رغم مکاتبه ما دستگاه ها نمی توانند به مردم حتی 4 میلیون وام بدهند خب مشخص است که مردم ناراضی می شوند چرا آن ها جایی را نمیبینند که در هنگام مشکلات به آن پناه ببرند.
 
 
 نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: حضور مردم در راهپیمایی با شکوه و کم نظیر حماسه 13 دی باعث خط پایانی بر اتفاقات اخیر شد و توانست فتنه جدید غربی و عربی که با خرج دلار های عربی و طراحی غربی ها بود خنثی شود.
 
 

 منبع:سفیرافلاک

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: