اخبارجديد
پربیننده ترین
نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس:

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس گفت:پلدختر از لحاظ ورزشی دارای ظرفیت و استعدادهای مختلفی که نیازمند توجه ویژه اداره کل ورزش لرستان به این شهرستان است.

کد خبر: ۲۱۲۱۸
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۱۳

به گزارش  بیان روز،سیدحمیدرضا کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس در جلسه هم اندیشی روسای هیئت های ورزشی شهرستان پلدختر که در سالن کنفرانس مجتمع فرهنگی هنری فجر ارشاد این شهرستان برگزار شد با بیان اینکه ورزش شهرستان پلدختر دارای ظرفیت های بالقوه و بالفعل زیادی است اظهار داشت: ورزشکاران پلدختری در رشته های مختلف ورزشی مانند کشتی، ورزش های رزمی و فوتبال در سطح استان زبانزد خاص وعام است.

وی بیان کرد: شهرستان پلدختر از دیر باز و گذشته های بسیار دور نیز در ورزش های جمعی و انفرادی مانند فوتبال، والیبال، کشتی و ورزش های رزمی مطرح بوده است.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس افزود:با توجه به ظرفیت بالای ورزشی که در شهرستان وجود دارد ،اعتباراتی که به ورزش این شهرستان اختصاص پیدا می کند، پاسخگوی نیاز هیئت های ورزشی این شهرستان نمی باشد.

نائب رئیس کمیسیون شوراها وامور داخلی مجلس گفت: : انتظار می رود اداره کل ورزش و امور جوانان استان لرستان با برنامه های توسعه ای خود پلدختر را به صورت ویژه مد نظر داشته باشد.

وی افزود: که اگر در این حوزه سرمایه گذاری شود نتایج قابل قبول و افتخارآمیزی برای شهرستان، استان و کشور به همراه خواهد داشت.

وی ادامه داد:به عنوان نماینده مردم در مجلس، پیگیر اختصاص اعتبار به هیئت های ورزشی پلدختر هستم.

وی خاطر نشان کرد:هیئت های ورزشی این شهرستان نیازمند حمایت ویژه متولیان امر ورزش هستند و اداره کل ورزش وامور جوانان استان در این خصوص برنامه ریزی های لازم داشته باشد.

به گزارش بیان روز،در این جلسه مسئولان هیئت های ورزشی و مدیرکل ورزش وامور جوانان لرستان حضور داشتند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: