اخبارجديد
پربیننده ترین

شهردار پلدختر گفت:اجازه سیاسی کاری و جولان جریانات سیاسی در شهرداری نمی دهم و بر اساس شایسته سالاری در انتخاب زیر مجموعه اقدام می کنم.

کد خبر: ۲۱۱۷۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۶ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۴۵

به گزارشبیان روز،صمدچراغی شهردار پلدختر در گفتگو با خبرنگار  بیان روز اظهار داشت:شهرداری ها به دلیل مشکلات ساختاری قانونی و تنگناهای مالی مسائل ومشکلاتی دارند که در این میان شهرداری پلدختر هم نیز استثنا نیست.

وی با تاکید براینکه اجازه سیاسی کاری در شهرداری نمی دهم افزود:اجازه نمی دهم جریانات سیاسی در شهرداری جولان دهند و در انتخاب زیر مجموعه های شهرداری به دور از سیاسی بازی و تعصبات قومی قبیله ای بر اساس شایسته سالاری افراد را انتخاب می کنم.

شهردار پلدختر با اشاره به بدهی 9میلیاردی شهرداری پلدختر گفت: با توجه به اندوخته ، تجربیات و همکاری دستگاه های متولی سعی خواهیم کرد محیطی ریبا   و داری رفاه را برای شهروندان فراهم کنیم.

 وی با تاکید براینکه شهرداری پلدختر دارای ظرفیت سخت ونرم افزاری است افزود:مردم این شهر ظرفیت عظیمی برای توسعه به شمار می روند که باید از نظرات و مشورت آنها برای ساختن شهری آباد استفاده کرد.

شهردار پلدختر، نگاه شورای شهر پلدختر را  توسعه گرایانه دانست وافزود:شورای شهر به دور از انتطارات شخصی عمل کرده است و در این راستا پرسنل زحمت کش وخدوم شهرداری که خود ظرفیت عظیمی برای پیشبرد برنامه های شهردار به شمار می روند باید مورد حمایت قرار بگیرند.

وی تصریح کرد:با همکاری نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس سعی خواهیم کرد تاز طریق سازمان امور شهرداری های وزارت کشور بودجه های برای پلدختر اخذ کنیم.

 وی با بیان اینکه رودخانه کشکان ظرفیت مناسب توسعه شهری دارد گفت: دید مهندسی و با اولویت ظرفیت توسعه شهری این رودخانه مورد توجه قرار نگرفته است.

چراغی با تاکید بر تقویت بال فرهنگی شهرداری پلدختر افزود:توسعه زیرساخت های فرهنگی ،تعامل با شهروند شهرداری،برقراری ارتباط مستمر با دستگاه های ذی ربط،احیای فضای سبز شهری، کاشت انواع گل ودرخت زینتی، تلاش برای بهبود زیرساخت ورزش های عمومی، ایجاد و بهسازی جاده سلامت از برنامه های شهرداری است.

وی باتاکید بر تکمیل پروژه های نیمه کاره شهرداری یادآورشد:تکمیل دیواره ساحلی پلدختر، کانال های شهری تقویت مهندسی ارزش با حفط کیفیت در طرح های عمران شهری ،جلوگیری از ساخت وساز های عیرمجاز،سیاست انقباصی مالی،کمک و حصور بخش خصوصی در طرح های عمران شهری از دیگر طرح های اولویت دار شهرداری می باشد.

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: