اخبارجديد
پربیننده ترین
کاظمی:

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت:نقش معلمان در تعلیم وتربیت فرزندان ما برکسی پوشیده نیست و دولت بایستی به مطالبات این قشر زحمتکش توجه کافی داشته باشد.

کد خبر: ۲۱۰۸۳
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۹

به گزارش بیان روز،سیدحمیدرضا کاظمی روز پنج شنبه در آیین تجلیل از بازنشستگان فرهنگی شهرستان پلدختر با اشاره به جایگاه و منزلت معلمین  اظهار داشت:معلمان کسانی هستند که برای تعلیم دادن خود را وقف کردند و حالا ما هم باید قدردان زحمات سی ساله آنها باشیم.

وی با تاکید براینکه مجلس شورای سلامی از فرهنگ و نظام تعلیم وتربیت حمایت می کند عنوان کرد: با توجه به فرمایشات مقام عظمای ولایت در بلند مدت هیچ چیز به اندازه تعلیم و تربیت اهمیت ندارد و نقش معلم و مربی در جامعه ما نقش تراز اول است.

کاظمی با بیان اینکه همه ما تربیت شده دست معلمانی هستیم که سال‌ها در راه تعلیم و تربیت متحمل زحمت کشیده اند افزود: معلم امانت داری است که انسان امانت او است و خداوند و مردم انسان را در جهت یادگیری و تعلیم و تربیت  به عنوان امانت به معلمان سپرده‌اند.

وی افزود: نقش آموزش و پرورش و معلمان  را در جامعه بی‌بدیل است و سازندگی کشور در حوزه‌های مختلف اقتصادی، سیاسی و فرهنگی به دست معلمان است.

نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس با قدردانی از آموزش وپرورش شهرستان به خاطر برگزاری این گونه جلسات ارزشمند خاطر نشان کرد:در راستای تکریم و تجلیل از مقام معلمان هرچه کنیم کم کرده ایم.

وی یادآورشد:دولت در قبال پاسخگویی به مطالبات ،مسائل و مشکلات قشر معلم برنامه ریزی وهمت کند.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: