اخبارشهرستان
پربیننده ترین

در اولین روز از برگزاری مسابقات قهرمانی کشتی دانش آموزان کشور مدال آوران چهار وزن اول کشتی آزاد و چهار وزن دوم کشتی فرنگی مشخص شدند.

کد خبر: ۲۰۹۷۶
تاریخ انتشار: جمعه ۱۳ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۴

به گزارش  بیان روز،سی و چهارمین دوره مسابقات قهرمانی کشتی آزاد و فرنگی دانش آموزان سراسر کشور به میزبانی خرم آباد در سالن شهید چاغروند مجموعه ورزشی تختی این شهرستان در حال برگزاری است.

در اولین روز از برگزاری مسابقات قهرمانان چهار وزن اول کشتی آزاد و چهار وزن دوم کشتی فرنگی مشخص شدند،در روز دوم این رقابت ها کشتی گیران چهار وزن دوم کشتی آزاد و چهار وزن اول کشتی فرنگی به رقابت می پردازند.

 

قهرمانان چهار وزن نخست  مسابقات کشتی آزاد دانش‌آموز ان کشور

 

وزن46کیلوگرم

مدال طلا: سجاد بنیادی از تهران

مدال نقره: حسین رضوانیان از کرمان

مدال برنز: مصیب شیرزاد از لرستان و احمد اسحاقیان از خراسان شمالی

 

وزن 50 کیلوگرم

مدال طلا: امیرحسین سبز علی از استان لرستان

مدال نقره: علی شهبازی از استان کرمانشاه

مدال برنز: حمید کیوان از استان ایلام و امیر پارسا قدرتی دولت شان لو از استان البرز

 

وزن 54 کیلوگرم

مدال طلا: محمدرضا نوری مطلق از لرستان

مدال نقره: ابراهیم باباخانی از زنجان

مدال برنز: سجاد گودرزی از شهرستان‌های تهران و حمیدرضا تقی زاده از استان تهران

 

وزن 58 کیلوگرم:

مدال طلا: پیمان نعمتی از استان مازندران

مدال نقره: امیرارسلان دارایی از شهرستان‌های تهران

مدال برنز: رضا انتظاری از کردستان و محمد کابلی از البرز مدال برنز

 

 

مدال آوران چهار وزن دوم مسابقات کشتی فرنگی دانش‌آموزان کشور 

وزن 85کیلو گرم

مدال طلا: ابوالفضل شریفی از استان مازندران

مدال نقره: حسین قربانی از استان اصفهان

مدل برنز: آرمان نجاری از استان تهران و داریوش قلی کیانی از استان خوزستان

 

وزن 76کیلو گرم

مدال طلا: علی رضا زالی   از استان تهران

مدال نقره: مصطفی الوندی   از استان کردستان  

مدال برنز: حسین نیک بخت سروستانی   از استان فارس  و سعید کرمی  از شهرستان های تهران  

 

وزن 69کیلوگرم

مدال طلا:علی رضا ارفش  از استان خوزستان 

مدال نقره:علی مختاریان ریزی  از استان اصفهان 

مدال بنز:علی صفدری  از شهرستان های تهران و حمید رضا شکر بیگی از استان لرستان 

 

وزن 63کیلو گرم 

مدال طلا: حسین قاسمی  از استان خوزستان 

مدال نقره: آرمین جاوید فر  از استان کرمانشاه 

مدال برنز: سید محمدرضا علی نتاج از استان مازندران  و عرفان واقف  از شهرستان های تهران  

 

 منبع:سفیرافلاک

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: