اخبارجديد
پربیننده ترین
سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:حجاب را یکی از شعائر اصلی دین مبین اسلام که باید در جامعه به صورت صحیح در قالب یک فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

کد خبر: ۲۰۹۴۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۰۹

به گزارش  بیان روز،سرهنگ علی ناصری سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در همایش حجاب وعفاف که در کانون پرورشی رشد برگزار شد با تاکید براینکه حجاب وعفاف، زنان ما را از گناه ومعصیت دور می کند اظهار داشت:حجاب وعفاف دو مقوله بسیار مهم فرهنگی اجتماعی در جامعه ما هستند که زنان و دختران ما باید به رعایت آن توجه کنند.

 

وی بیان کرد: جامعه ای که عفیف باشد طبق دستورات اسلامی عمل کند به سعادت می رسد.

 

حجاب وعفاف پلدختر

 

سرپرست ناحیه مقاومت بسیج پلدختر با بیان اینکه دشمنان نظام نسبت به از بین بردن حجاب وعفاف جامعه ما برنامه هایی دارند تصریح کرد: حجاب یک مسئله ارزشی که خواهران ما در خانواده وجامعه باید آن را ترویج دهند.

 

وی تاکید کرد: بسیج خواهران هرساله برای هفته حجاب وعفاف برنامه های خوبی دارد که امیدواریم این فرهنگ در جامعه نهادینه شود.

 

سرهنگ ناصری فرمانده سپاه پلدختر

 

وی با اشاره به پیامد های فردی واجتماعی حجاب وعفاف یادآورشد:مصون ماندن در مقابل ناهنجاری های اجتماعی،احترام به شخصیت زن در جامعه،جلوگیری از ولنگاری،مصونیت ارتباط بین زن با مرد،پیشگیری از فساد اخلاقی وحفظ کیان خانواده از آثار رعایت حجاب وعفاف در جامعه است.

 

حجاب عفاف پلدختر

 

ناصری حجاب و عفاف را مکمل یکدیگر دانست و افزود: حاصل عفت و پاکدامنی، پوشش ظاهری می باشند که در عموم بیشتر باید آن را رعایت کرد.

 

وی یادآورشد: ترویج فرهنگ حجاب وعفاف باعث کاهش آسیب های اجتماعی و خانواده در جامعه می شود.

 

برگزاری نمایشگاه کتاب،چادر سلامت ،قرائت بیانیه پایانی همایش با موضوع لزوم رعایت حجاب وعفاف در جامعه و  تجلیل از بانوان نمونه شهرستان از دیگر برنامه های این همایش بود.

 

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: