اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر:

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی پلدختر گفت:سینما دیجیتال فجر پلدختر با اعتباری بالغ بر 700میلیون ریال در پلدختر با حضور معاون وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی  افتتاح شد.

کد خبر: ۲۰۷۳۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۳۸

به گزارش  بیان روز ،غلامرضا محمودی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد پلدختردر حاشیه مراسم افتتاح سینما دیجیتال به خبرنگار  بیان روز اظهار داشت:با توجه به اینکه پلدختر در مسیر ترانزیتی قرار دارد و به صورت شناور دارای جمعیتی است که به خودی خود خرده فرهنگ هایی را به شهرستان می آورند.

وی بیان کرد:راه اندازی سینما دیجیتال یکی از مطالبات به حق جوانان شهرستان محروم پلدختر که با پیگیری نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و مساعدت وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی این مهم محقق شد.

محمودی با بیان اینکه اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال اعتبار برای نصب تجهیزات این سینما اختصاص یافته است عنوان کرد:تجهیزات به کار رفته در این سینما مدرن و به روز است و این سینما در سالن آمفی تئاتر ارشاد با زیر بنای۴۰۰متر مربع و ظرفیت ۳۰۰ نفر نصب شده است.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی پلدختر با اشاره به اینکه سالن این اداره را با ظرفیتی که دارد به عنوان سالن سینما  معرفی شده است تصریح کرد:کاظمی نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس شورای اسلامی در این خصوص رایزنی و مکاتبات آن را با وزیر فرهنگ و ارشاداسلامی انجام داده است.

وی یادآور شد:این سینما از طریق سرور آنلاینی که دارد این امکان را دارد که فیلم های به روزی که در سینماهای سراسر کشور نمایش داده می شود در پلدختر هم اکران شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: