اخبارجديد
پربیننده ترین
امام جمعه پلدختر:

امام جمعه پلدختر گفت:پس از تنفیذ حکم ریاست جمهوری توسط رهبر انقلاب رقبا ،مسئولان و مردم برای پیشرفت و حل مسائل ومشکلات اقتصادی کشور رئیس جمهور را کمک دهند.

کد خبر: ۲۰۷۲۶
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۵۹

به گزارش  بیان روز،حجت الاسلام محمد سوری امام جمعه پلدختر در خطبه های نماز جمعه که در مسجد جامع این شهر برگزار شد با تاکید بر اینکه نظر شورای نگهبان در خصوص انتخابات فصل الخطاب است اظهار داشت:علی رغم اما واگر ها وتخلفات انتخاباتی که وجود داشت ،همه نیز باید به نظر شورای نگهبان احترام بگذاریم و زمانی که حکم ریاست جمهوری توسط رهبر انقلاب تنفیذ شد این یعنی آرای ملت مشروعیت پیدا کرده و رقبا،ملت ومسئولان باید رئیس جمهور را برای حل مشکلات کمک کنند.

وی با عرض تسلیت بیشت وهشتمین سالگرد ارتحال امام(ره) افزود:مراسم بزرگداشت ارتحال امام (ره) روز یکشنبه 14خردادماه ساعت19عصر در مسجد جامع پلدختر برگزار می شود که انتظار اقشار مختلف مردم در این مراسم شرکت گسترده ای داشته باشند.

امام جمعه پلدختر همچنین بیست وهشتمین سالگرد ولایت و رهبری امام خامنه ای را به ملت ایران ومردم پلدختر تبریک گفت.

 حجت الاسلام سوری انقلابی بودن را از اصول مهم انقلاب برشمرد وگفت:ملت ایران در حالی به استقبال دولت دوازدهم می روند که بیش از هر زمان دیگری انقلابی تر پای آرمان ها و ارزش های انقلاب اسلامی ایستاده اند .

وی با بیان اینکه ملت ایران نسبت به مولفه های بنیادین امام و گفتمان انقلاب اسلامی استوار هستند تصریح کرد:دشمنان نظام ما هم اعتراف می کنند که عزت و اقتدار نظام اسلامی بر سه اصل ایمان، اتحاد و بصیرت استواراست.

امام جمعه پلدختر ادامه داد:امروز بیش از هر زمانی شاهد ثمره و محصول ایمان و اتحاد مردم هستیم .

وی در ادامه نسبت به رفع مسائل و مشکلات آبرسانی به روستاها از قبیل روستای جلوگیر و دیجیتال صداوسیما در شهرستان تاکید کرد و از متولیان خواست نسبت به حل آنها اقدامات لازم را انجام دهند. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: