اخبارجديد
پربیننده ترین

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی لرستان گفت:طرح آبرسانی به 16روستای پلدختر وافتتاح مجتمع آبرسانی"شهدای جنوب"در این شهرستان به بهره برداری رسید.

کد خبر: ۲۰۴۸۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰

به گزارش بیان روز،مهندس علیرضا کاکاوند مدیرکل آب وفاضلاب روستایی لرستان در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به اینکه در گذشته پلدختر برای آبرسانی به روستاها مشکلاتی داشت اظهار داشت:با برنامه ریزی ومدیریتی که انجام شد دیگر شاهد آبرسانی سیار به روستاهای پلدختر نیستیم.

وی با اشاره به افتتاح پروژه آبرسانی"شهدای جنوب"پلدختر عنوان کرد:این مجتمع شامل روستاهای "چم گز"،"چم گرداب"،"جلوگیر"،"طالقانی"،"آخور رخش"،"برج کبود"،"رنگین بان"،"دره خزینه"،"کنار بلوط "و "دره نقی "می باشد.

وی ادامه داد: به صورت همزمان امروز مجتمع آبرسانی روستای "زیودار"به تعداد شش روستای دیگر افتتاح شد.

کاکاوند ادامه داد:با افتتاح این پروژه،4617 نفر جمعیت روستایی شهرستان پلدختراز آب شرب سالم وبهداشتی استفاده می کنند.

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب روستایی لرستان ،هزینه این پروژه را 22 میلیارد و 400 میلیون ریال از محل اعتبارات پروژه های اقتصاد مقاومتی دانست و یادآورشد:در این مجتمع دو واحد ایستگاه پمپاژ و محوطه‌سازی نیز احداث شده و لوله‌گذاری آن 35 کیلومتر است.

به گزارشبیان روز،استاندار لرستان، امام جمعه پلدختر، نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی، فرماندار پلدختر و جمعی از مدیران استانی ،شهرستانی و اقشار مختلف مردم  در این مراسم شرکت داشتند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: