اخبارجديد
پربیننده ترین
شهردار پلدختر:

شهردار پلدختر گفت:با تلاش نیروهای شهرداری و بسیج امکانات ،مشکل نشست خیابان هفت تیر شهر پلدختر حل شد وهم اکنون تردد در این مسیر انجام می گیرد.

کد خبر: ۱۹۴۴۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۱۰

به گزارش بیان روز،جهانگیر اکبری شهردار پلدختر در گفتگو با خبرنگار بیان روز با اشاره به بازگشایی خیابان هفت تیر اظهار داشت:شهرداری در اقدامی جهادی توانست خیابان هفت تیر که بر اثر بارندگی های اخیر فرونشست را ترمیم و آسفالت کند.

وی بیان کرد:دو هفته پیش بر اثر بارندگی‌های و فرو نشست کانال دفع آب‌های سطحی این خیابان مسدود شده بود.

اکبری با بیان اینکه اعتبار مصوبی برای این اقدام در اختیار شهرداری نبود اضافه کرد:بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال از محل اعتبارات جاری شهرداری برای باسازی کانال جمع آوری آب های سطحی و ترمیم خیابان هزینه شد.

شهردار پلدختر ادامه داد:به دلیل باریک بودن لوله های پایه پل که در اثر سهل انگاری پیمانکار پل هفت تیر این مشکل هم بوجود آمده بود و برگشت آب های سطحی باعث نشست خیابان شد.

وی با بیان اینکه شهرداری پلدختر بلافاصله نسبت به باسازی وآسفالت خیابان هفت تیر اقدام کرد گفت:با تلاش نیروهای شهرداری و بسیج ماشین آلات سنگین شهرداری مسیر 120 متری از سه راهی خیابان امام خمینی (ره) تا ابتدای پل شهدای هفتم لایروبی و ترمیم شد.

اکبری با بیان اینکه هم اکنون این مسیر بازگشایی شده است خاطر نشان کرد:شهزداری به خاطر اینکه ابتدای پل ،ظرفیت دفع آب‌های سطحی را نداشت بعد از باز کردن و لایروبی اقدام لازم را در این زمینه انجام داد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: