اخبارجديد
پربیننده ترین

شهردار پلدختر گفت:با اولویت مناطقی که تاکنون آسفالت نشده اند وجز محدوده شهری هستند،طرح بهسازی و آسفالت کوچه و معابر در شهر پلدختر انجام می می شود. 

کد خبر: ۱۸۷۹۲
تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۱

به گزارش بیان روز ،جهانگیر اکبری شهردار پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روز با اشاره به آغاز نهضت آسفالت اظهار داشت:با توجه به اینکه یکی از دغدغه های مهم مردم شهر پلدختر آسفالت کوچه ها و خیابان های شهر است.

وی بیان کرد:با صرف هزینه هایی نسبت به فعال سازی کارخانه آسفالت شهرداری پلدختر اقدام کردیم وهم اکنون کار آسفالت در شهر آغاز شده است.

آسفالت کوچه پلدختر

اکبری با تاکید بر اینکه آسفالت وبهسازی بیشتر معابر اصلی سطح شهر انجام می گیرد اضافه کرد:شهرداری پلدختر در قالب طرح"نهضت آسفالت" با اولویت مناطقی که تاکنون آسفالت نشده اقدام به آسفالت می کند.

آسفالت پلدختر

شهردار پلدختر ادامه داد:انتظار داریم برای اجرای این طرح مردم همکاری لازم را داشته باشند و عجله نکنند و دستگاه های حفار هم در این خصوص همکاری لازم را با شهرداری داشته باشند.

وی تصریح کرد:زيباسازي و رفع مشكلات معابر شهری پلدختر از اهداف مهم اجرایی طرح نهضت آسفالت که در این شهر در حال انجام است.

اکبری تاکید کرد:داشتن مبلمان شهری و آسفالت مناسب از جمله حقوق شهروندی که شهرداری در این راستا علی رغم محدودیت های مالی،ورود پیدا کرده و در حال انجام کار است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: