پربیننده ترین
شایعات تغییر فرماندار پلدختر اوج پیدا کرد

روزهای اخیر شایعات مردمی نسبت به تغییر فرماندار پلدختر اوج پیدا کرده و در فضای مجازی کمپین هایی برای انتصاب فرمانداری بومی تشکیل شده است.

کد خبر: ۱۸۴۵۸
تاریخ انتشار: شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۱

به گزارش بیان روز،هر چند در انتخابات مجلس و معمولا مدیران ارشد استانی و فرمانداران با تغییر وتحولات سیاسی و اداری زمزمه هایی مبنی بر تکریم ومعارفه شنیده می شود.

پس از برگزاری انتخابات مجلس دهم و عدم موفقیت اصلاح طلبان در کسب آرا توسط کاندیدای مورد نظر اختلافات بین اصلاح طلبان شهرستان اوج می گیرد.

این در حالی که شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان پلدختر در اقدامی هماهنگ بلافاصله جلسه ای مبنی بر اخراج تعدادی از اعضای این شورا تصمیم گرفتند و نامه امضا شده آن را توسط اعضا در فضای مجازی منتشر کردند.

"هر چند آب رفته به جوی آمد "و بلافاصله همان اعضایی که شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان اخراج شده بودند در همایش اصلاح طلبان در 24خردادماه پشت سر دکتر محمد بیرانوندی در یک ردیف نشسته بودند.

حالا اصلاح طلبان پلدختر برای انتصاب فرماندار این شهرستان دچار اختلاف وسردرگمی شدند به طوری که برخی از آنها حامی انتصاب رئیس ستاد روحانی به عنوان فرماندار هستند وبرخی دیگر هم همچنان ساز مخالف می زنند.

این روز ها شبکه های اجتماعی محل تاخت و تاز و تسویه حساب سیاسی اصلاح طلبان پلدختر که در پایان باید دید این دوئل خانوادگی سیاسی به نفع چه کسانی تمام می شود.

حالا هم برخی از رسانه های وابسته و کانال های تلگرامی با انتشار مطالبی سعی دارند جو سیاسی شهرستان را ملتهب کنند و در این میان هم متولیان امر در خصوص اتفاقات وجدل هایی که در فضای مجازی رخ می دهد واکنشی نشان نمی دهند.

در این جدال سیاسی افرادی که به اصطلاح از شورای سیاست گذاری اصلاح طلبان اخراج شده اند با انتشار مطالبی مورد خطاب استاندار خواستار انتصاب نعمت دستیاری رئیس ستاد  روحانی به عنوان فرماندار پلدختر هستند  و در آن طرف هم  اصلاح طلبانی که در انتخابات مجلس موفق نبوده اند با این انتصاب مخالف هستند.

در این میان به نظر می رسد اخلاق در بازی های سیاسی شهرستان رنگ باخته و این افراد به اصطلاح سیاسی بدون توجه به هفته دولت به دنبال تسویه حساب سیاسی هستند.

هر چند مردم بدون توجه به این جدال های سیاسی منتظر اقدامات دولت در راستای توسعه وآبادانی شهرستان پلدختر هستند .

این در حالی که امام جمعه پلدختر،نماینده مردم پلدختر ومعمولان در مجلس و فرماندار  در سخنرانی های متعدد نسبت پایین کشیدن  فتیله سیاسی بازی تاکید کردند ولی برخی ها که انگشت شمارهم هستند می خواهند از فضای آرام سیاسی دولت تدبیر و امید که دولت فراجنایی برای مقاصد سیاسی خود استفاده کنند.

در صوتی که وحدت وجود نداشته باشد و فضا آرام نشود اقدامات مسئولان برای جذب سرمایه گذار بی نتیجه خواهد ماند و این شهرستان به دلیل همین بازی های بچه گانه سیاسی که قدمت تاریخی هم دارند بازهم به مانند همیشه ضربه خواهد خورد.

شایستگی،تعهد،تجربه،تخصص ودلسوزی بدون توجه به وابستگی حزب یا جریان خاص سیاسی از معیارهای مطلوب یک مدیر توامند برای مدیریت که همه باید به این اصول پایبند باشیم.

تهمت و تخریب به دور از فرهنگ غنی بالاگریوه و دین اسلام هست و نباید در مسائل سیاسی،آخرت خود را به دنیا بفروشیم با صبر وحوصله همه چیز روشن می شود و با هیاهو و ملتهب کردن فضا هیچ چیزی عوض نمی شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
بي طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۶
0
0
با سلام خدمت .... اي كاش به طومارنويسي هم اشاره مي كرديد در ضمن شوراي اصلاح طلبان مشروعيت ندارد چون در يك روند دمكراتيك تشكيل نشده است.... راي مردم مشروعيت دارد مردم در هفتم اسفند نظر خود را اعلام كردند معيار راي مردم است نه عده اي كه هم انتخابات را باخته اند و هم اخلاق را .

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: