اخبارجديد
پربیننده ترین
بخشدار معمولان:

بخشدار معمولان گفت:هفته دولت فرصت مناسبی تا برنامه های دولت وعملکرد اداری مدیران به اطلاع مردم برسد.

کد خبر: ۱۸۴۲۵
تاریخ انتشار: یکشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۰۵

عباس محمودی بخشدار معمولان در گفتگو با خبرنگار بیان روز ضمن تبریک هفته دولت وگرامیداشت یاد وخاطره شهید بهشتی و رجایی اظهار داشت:دولت در خدمت رسانی به مناطق محروم خدمات زیادی از جمله لرستان با احداث آزادراه اراک-خرم آباد،راه آهن دورود-خرم آباد و اندیمشک  داشته است.

وی با اشاره به اینکه در هفته دولت پروژه های مختلفی به بهره برداری می رسد اضافه کرد:کلنگ زني و برق رساني به نمايندگي از5روستا ،افتتاح ساختمان دهياري طاق پل،افتتاح طرح هاي کميته امداد امام(ره) در معمولان را داریم

محمودی با بیان اینکه 15طرح در هفته دولت با اعتباری بالغ بر بیش از 25میلیارد ریال ادامه داد:بهره برداری از پل ارتباطی روستای دمرود که خیابان12متری را به قبرستان این روستا وصل می کند واز این به بعد شاهد کاهش ترافیک می شود.

وی با بیان اینکه در هفته دولت به 5روستای معمولان گازرسانی خواهیم داشت یادآور شد:جدول گذاری 700متری روستای زورانتل و بهره برداری از دو طرح پمپاژ آبرسانی از دیگر برنامه های هفته دولت معمولان است.

وی با اشاره به اینکه لرستان از استان های امن و مهمانپذیر کشور است بیان کرد:توسعه زیر ساخت حمل و نقل از جمله احداث راه آهن،چهارخطه،آزاد راه ها و فرودگاه ها می تواند در توسعه گردشگری استان  موثر باشد.

محمودی اضافه کرد:توسعه زیر ساخت های حمل و نقل می تواند در جذب سرمایه گذار مهم و موثر باشد.

وی ادامه داد:احداث چهار خطه پلدختر- خرم آباد می تواند جبران شغل های که بر اثر احداث آزاد از بین رفته اند را جبران کند.

محمودی با بیان اینکه دهستان افرينه به عنوان روستاي هدف گردشگري شهرستان انتخاب شده است یادآورشد:آبشار افرینه از جاذبه های طبیعی و چشم نواز شهرستان پلدختر که در ایام گرم سال شاهد حضور گردشگرانی از اقصی نقاط استان وکشور در این محل گردشگری هستیم.

بخشدار معمولان با تاکید براحداث سد چولهول عنوان کرد:در شورای برنامه ریزی استان که با حضور استاندار،مجمع نمایندگان و مدیران کل برگزار شد موضوع سد چولهول مطرح و به عنوان مصوبه برای پیگیری واجرایی شدن آن تاکید شد.

وی با اشاره به ظرفیت انجیر سیاه در منطقه زیودار تصریح کرد:انجیر سیاه باعث رونق اقتصادی در شهرستان شده و تعداد زیادی از مردم هم در این راستا به اشتغال پایدار دست پیدا کردند.

 *سمیرا مردانی

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: