اخبارجديد
پربیننده ترین

در مراسمی با حضور امام جمعه،فرماندار وجمعی از مدیران ادارات به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه ومطبوعات شهرستان پلدختر تجلیل شد.

کد خبر: ۱۸۳۰۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۵۱

به گزارش بیان روز،نوالدین درمنان فرماندار پلدختر در مراسم تجلیل از خبرنگاران شهرستان با تاکید بر اینکه اداره فرهنگ وارشاد باید مطالبات خبرنگاران را پیگیری کنند اظهار داشت:خبرنگاران ومدیران ادارات لازم وملزوم هم هستند که برای توسعه شهرستان هدف مشترکی دارند.

وی بیان کرد:مدیران ظرفیت ها را بالا ببرند و از نقد منصفانه خبرنگاران برای پیشبرد برنامه هایی که دارند استفاده کنند.

درمنان با اشاره به اینکه مدیران شهرستان حق ندارند از خبرنگاری شکواییه قضایی داشته باسند تصریح کرد:مدیران در صورت نقد رسانه ها می توانند جوابیه ارائه کنند و رسانه ها هم طبق قانون منتشر می کنند.

 درمنان اضافه کرد:رسانه ها در خصوص دولت به سیاه نمایی نپردازند و در کنار بیان نقاط ضعف ،مسائل و ظرفیت های مثبت را بیان کنند.

نماینده عالی دولت در پلدختر افزود:رسانه ها در روشنگری و ایجاد وحدت بین مردم نقش مهمی دارند و مسئولین در این خصوص خبرنگاران را کمک کنند.

وی در ادامه تاکید کرد:به عنوان مدیر عالی دولت در پلدختر از هر نقد منصفانه استقبال می کنم.

 درمنان در خصوص فضای مجازی وشبکه های اجتماعی تصریح کرد:فضای مجازی دارای کارکرد مثبت ومنفی که برای استفاده از قسمت مثبت آن نیازمند عزم عمومی هستیم.

فریدون کریمی فر رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی در این جلسه وظیفه خبرنگار را در انعکاس اخبار مهم دانست و گفت:خبرنگاری از مشاغل سخت که با وجود استرس وفشار روانی که این شغل دارد خبرنگار باید در انعکاس اخبار دقت لازم را باید داشته باشد.

وی با تاکید بر پیگیری مطالبات خبرنگاران عنوان کرد:با تشکیل صنف غیردولتی خبرنگاران در شهرستان بسیاری از مسائل ودغدغه های این قشر حل می شود.

 وی یادآور شد:روز چار شنبه20مردادماه با حضور خبرنگاران این کانون تشکیل می شود.

در پایان این مراسم با اهدای لوح وهدایایی از خبرنگاران حوزه اطلاع رسانی شهرستان پلدختر تجلیل شد.

انتهای پیام/

 

 

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: