اخبارشهرستان
پربیننده ترین
جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر:

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت:همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی ظرفیت مناسبی در تبیین نقش جوانان در اجرای موفقیت آمیز برنامه های اقتصادی مقاوم است.

کد خبر: ۱۸۲۱۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۲۱:۲۴

به گزارش بیان روز،سرهنگ علی ناصری جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر در آستانه برگزاری همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در گفتگو با بیان روز اظهار داشت:جوانان انقلابی ایران اسلامی در دوران 8سال دفاع مقدس توانستند پوزه دشمنان نظام را به خاک بمالند.

وی بیان کرد:امروز نسل جوان ما در مقابل زحمات و مشقت هایی که جوانان رزمنده ما در آن زمان متحمل شده اند،رسالت خطیرتری دارند.

وی با بیان اینکه حضور نسل جوان در عرصه های مختلف باعث پویایی و تحرک می شود ادامه داد:جوان انقلابی موضوعی که رهبر انقلاب بارها در فرمایشاتی که داشته اند این موضوع را مورد تاکید قرار داده اند و حضور این نسل در عرصه های مختلف علمی،فرهنگی،سیاسی،ورزشی و...می تواند در جامعه تحرک وپویایی ایجاد کنند.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با اشاره به اینکه جوانان کشور باید اقتصاد مقاومتی را به گفتمان تبدیل کنند یادآور شد:پس از شکست دشمنان نظام در توطئه های مختلفی از قبیل فتنه 88و تهاجم فرهنگی،اقتصاد را به عنوان ابزاری برای تحت فشار قراردادن ملت ایران استفاده می کنند.

وی با تاکید براینکه اقتصاد مقاومتی به معنای حمایت از تولیدات داخلی وخرید کالای ایرانی است تصریح کرد:مردم می توانند با حذف کالاهای بی کیفیت خارجی در زندگی و خرید کالای ایرانی،چرخ های اقتصادی و اشتغال جوانان این مرز وبوم را در اقصی نقاط کشور فراهم کنند.

ناصری نقش جوانان در دهه عدالت و پیشرفت کشور نقش حیاتی دانست ادامه داد:حضور و استفاده از ظرفیت جوانان انقلابی در بخش های مختلف مدیریتی و اجرایی کشور از راهکارهای رفع مسائل ومشکلات جامعه است.

وی خاطر نشان کرد:نقش جوانان انقلابی و متعهد در حفاظت از بیت المال و جلوگیری از دستبرد به حقوق ملت موثر و مهم است.

جانشین فرمانده ناحیه مقاومت بسیج با تاکید بر ترویج روحیه انقلابی خاطر نشان کرد:جوانان ما که انقلاب را از نزدیک درک نکرده اند نیاز در آگاه سازی و تبیین فرهنگ اسلامی و ایرانی و ترویج روحیه انقلابی در میان این نسل اقدامات لازم را انجام داد.

وی با قدردانی از حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی نماینده ولی فقیه در لرستان وامام جمعه خرم آباد برای برگزاری همایش جوان ایرانی با رویکرد اقتصاد مقاومتی در پلدختر یادآورشد:امیدواریم همه مسئولین نسبت به مطالبات و دغدغه های جوانان احساس مسئولیت کنند و در عمل شاهد شکوفایی استعدادهای جوانان پلدختر باشیم.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: