اخبارجديد
پربیننده ترین
مسئول بسیج دانشجویی لرستان:

مسئول بسیج دانشجویی لرستان گفت:در اردوهای جهادی که ابتدا با خودسازی آغاز می شود ،دانشجویان بسیجی با فاصله گرفتن از شبکه های اجتماعی که کمی هم سخت به مناطق محروم می آید و دست به آبادانی می زند که این مسئله واقعا ارزش است.

کد خبر: ۱۷۹۷۷
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۱۲

به گزارش بیان روز،محمد برامکی مسئول بسیج دانشجویی لرستان در جلسه هماهنگی برگزاری اردوهای جهادی پلدختر با اشاره به اینکه با دست خالی  کارهای بزرگی انجام دهیم هنر است گفت:دانش آموزان و دانشجویان بسیجی بر اساس دغدغه ای که در قبال همنوعان خود دارند با دوری کردن خود از دنیای شبکه های اجتماعی که در واقع کار سختی،به مناطق محروم می آیند وبا دستان خالی ،کارهای بزرگی انجام می دهند.

وی  عنوان کرد:جوانان در اردوهای جهادی با حضور در مناطق محروم عمق مسائل و مشکلات مردم را می بینند و سپس خود را برای ساختن کشور با دیدگاه خاص محرومیت زدایی و رسیدگی به محرومان که فلسفه اردوهای جهادی آماده می کنند.

مسئول بسیج دانشجویی لرستان با اشاره به اردوی جهادی 25اسفندماه سال گذشته یادآور شد:این اردوی جهادی که تا 10فروردین به مدت 15روز ادامه داشت با حضور 250دانشجوی بسیجی در مناطق محروم دورود،خرم آباد ونورآباد برگزار شد.

وی با تاکید بر اطلاع رسانی برنامه های اردوهای جهادی و ترغیب جوانان به مشارکت در این اردوها اضافه کرد:با رایزنی که از طریق مدیران شبکه های تلویریونی خبر،العالم ،قرآن و افلاک داشته ایم به دلیل کیفیت بالای برنامه ها ،برنامه های مختلفی تهیه وپخش شد.

برامکی یادآورشد:اردوهای جهادی به دولت کمک می کند تا اسم محرومیت در برخی از مناطق پاک شود.

وی با اشاره به انتخاب لرستان به عنوان پایلود اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد:امیدواریم از این فرصت بتوانیم استفاده بهینه کنیم و انتظارات ما از دستگاه های اجرایی در این خصوص خیلی بالا است.

وی در ادامه با قدردانی از زحمات فرماندار پلدختر تصریح کرد:مهندس درمنان در مسئولیت قبلی فرمانداری شهرستان دوره چگنی در قبال برنامه های اردوهای جهادی عملکرد مثبتی داشته و امیدواریم در شهرستان پلدختر هم داشته باشد که تا کنون همکاری خوبی با بسیج دانشجویی شهرستان هم داشته اند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: