اخبارجديد
پربیننده ترین
آزادبخت:

رئیس دادگستری معمولان گفت:با انجام وظایف محوله قضایی تاکنون اجازه حیف ومیل شدن بیت امال را به کسی یا دستگاهی در معمولان ندادیم .

کد خبر: ۱۷۷۴۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۰۳

به گزارش بیان روز،امین آزادبخت رئیس دادگستری بخش معمولان در دیدار با امام جمعه که به مناسبت هفته قوه قضاییه در دفتر امام جمعه این شهر برگزار شد با گرامیداشت یاد وخاطره شهدای هفتم تیر با بیان اینکه دستگاه قضايي بااهداف و رويکردها ي خود در قانون اساسي و قوانين خاصي راه اندازی شده است اظهار داشت: تامين امنيت و نظم در جامعه از وظایف دستگاه قضایی که به حول قوه الهي در شهر معمولان بدون کوچکترين سهل انگاري و با سرعت ودقت نسبت به اجرایی شدن وظایف خود عمل کرده ایم و اجازه  حیف ومیل شدن کوچکترين زره ي از بيت المال را به کسی یا ارگانی نداده ایم.

وی با بیان اینکه شهر معمولان از مناطق امن لرستان است بیان کرد:با تلاش دستگاهاي قضايي، ماموران انتظامي و نهاد هاي امنيتي ازلحاظ امنيت وضعيت مثبتي  در معمولان داریم.

آزادبخت با بیان اینکه بیشترین آمار مراجعات به دادگستری را در معمولان اختلافات خانوادگی به خود اختصاص می دهد تصریح کرد:بيشتر اختلافات در سطع پاييني هستند که بين خانواده ها بيشتر براساس اختلافات ملکي بوجود مي آيد و مشکل حاد امنيتي در منطقه نداریم.

قاضي دادگستري معمولان خاطر نشان کرد : از لحاظ امار عملکردی ،آمار پرونده های که موجود در دادگاه معمولان هستند را کاهش دادیم.

وی با اشاره وضعیت نیروی انسانی در دادگاه معمولان یادآور شد:بخشي از کارمندان دادگاه معمولان سرباز امریه بودند که با استخدام تعدادی نیروی جدید به صورت پیمانی و رسمی این کمبودها تا حدی رفع شد.

آزادبخت با اشاره به رعایت حقوق شهروندی در معمولان خاطر نشان کرد: در بحث حقوق شهروندي در شهر معمولان رعايت آن توسط مردم چه در باب نظارت بر مراجع انتظامي وچه در بحث پرونده ها ،توانستیم موفقیت های خوبی در این زمینه کشب کنیم.

در پایان این دیدار قضات ،کارکنان دادگاه واعضای شوراهای حل اختلاف به همراه امام جمعه معمولان با حضور در گلزار شهدای این شهر با قرائت فاتحه با آرمان های امام(ره) و شهداء تجدید بیعت کردند.

*سمیرا مردانی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: