پربیننده ترین

شهرام ملکی مدیر کل فعلی راه و شهرسازی لرستان در تغییر و تحولی جدید لرستان را ترک و به کردستان خواهد رفت.

کد خبر: ۱۷۵۰۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۳۰

به گزارشبیان روز به نقل از سفیرافلاک،سرانجام با تصمیم وزارت راه و شهر سازی، لرستان از نعمت داشتن یک مدیر بومی توانمند محروم شد و شهرام ملکی که از دولت قبل تاکنون سکان راه و شهرسازی لرستان را عهده دار بود و توانست تحولی عظیم را در راه و شهر سازی استان ایجاد کند، پیش از ظهر چهارشنبه در آیینی به عنوان مدیر کل جدید راه و شهرسازی کردستان معارفه می شود.

با این اوصاف باید منتظر ماند که پروژه‌های عظیم در حال اجرای راه و شهرسازی لرستان به چه سرنوشتی دچار خواهند شد با توجه طلب های میلیاردی اداره راه و شهرسازی لرستان به پیمانکاران، دولت چه برنامه برای پرداخت آن‌ها را ارائه خواهد کرد.

به گزارش سفیر افلاک، حامد ماني فر مدیر کل راه و شهرسازی قزوین نیز به عنوان مدیر جدید این اداره کل در لرستان منصوب خواهد شد.

خبرگزاری مهر در خصوص سوابق مدیریتی  مانی فری عنوان کرده است که وی متولد سال 1347 شهر قزوين است دارای مدرك تحصيلي كارشناسی ارشد رشته معماري از دانشگاه علم و صنعت ايران است که عضو هيئت علمي جهاد دانشگاهي دانشگاه علم و صنعت ايران از سال 70 تا 73، عضو هيئت علمي و مدرس دانشگاه آزاد اسلامي قزوين از سال 76 تاکنون، معاون شهرسازي و معماري سازمان مسکن و شهرسازي قزوين.مدير فني و اجرايي اداره کل راه و شهرسازي استان، اولين نايب رييس سومين دوره سازمان نظام مهندسي ساختمان استان قزوين به مدت چهار سال و نيم، رئيس کميته آموزش وزرات مسکن و شهرسازي در استان قزوين را در پرونده کاری خود دارد.  

مانی فر همچنین کارشناس رسمي دادگستري در رشته معماري و دکوراسيون داخلي، کارشناس رسمي ماده 27 سازمان نظام مهندسي. عضو هيات مديره سازمان زيباسازي شهرداري قزوين، عضو و نماينده استاندار در شوراي سازمان حمل و نقل و ترافيک شهرداري قزوين،  دبير و عضو هيئت علمي چندين همايش تخصصي از جمله همايش ملي توانمند سازي شهرهاي کوچک، دبير مجمع فعالان سيما و منظر شهري قزوين، سابقه چندين سال همکاري با مهندسين مشاور رتبه اول کشور، مدير پروژه طرح بهسازي مجموعه تاريخي و ارزشمند باغ ملي تهران و مدير طرح توسعه شهري چندين شهر از استانهاي مختلف کشور بوده است.

مانی فر از اواسط مهر ماه سال 93 بر سکان اداره راه و شهرسازی قزوین نشسته بود.

 

 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۳
0
0
تعجب مینکم چراآقای استاندارازنهاوندیکی روبرای راه وشهرسازی نیاورد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
0
0
بنظرم عملکرد ضعیفی داشت
بیرانوند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
0
0
بدترین دوران راه و شهرسازی لرستان دوران ملکی بود
بهاروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۱
0
0
چرا الکی تعریف میکنی ملکی کارکنان راه و شهرسازی لرستان را با بی تدبیری به خاک سیاه نشاند

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: