اخبارشهرستان
اخبارجديد
پربیننده ترین

شاعر جوان جهرمی گفت:اولین مجموعه شعری خود را با عنوان "ستون مورچه ها"در بیست و نهمین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب95تهران عرضه می کنم.

کد خبر: ۱۷۱۴۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۸

رها هوشمند نژاد از شاعران جوان جهرم در گفتگو با  بیان روز با اشاره به اینکه شعر بعنوان ابزار مهمی در بیان احساسات درونی شاعر است عنوان کرد:امروز فرهنگ ما با ابزار هنری از قبیل شعر و نویسندگی قالب خاصی پیدا کرده که از این طریق توانستیم ابعاد مختلف فرهنگ اسلامی ایرانی را با همه زیبایی هایی که دارد در دنیا ترویج کنیم.

وی با بیان اینکه در جشنواره های متعدد شعری شرکت کرده ام بیان کرد:مجموعه شعری "ستون مورچه ها " که در قالب سپید سروده شده ،نتیجه چندین سال در عرصه شعر وشاعری که داشته ام.

هوشمند نژاد با اشاره به اینکه در سرودن اشعار بیشتر از درک شخصی و تجربیاتی که دارم استفاده می کنم عنوان کرد:سعی کردم که به طور مستقل در حوزه شعر کار کنم و بنابراین جزو آن دسته از شاعرانی هستم که جدای از جریان‌های اخیر شعر معاصر به سرودن شعر پرداختم. کتاب رها هوشمند نژاد

این شاعر جهرمی با اشاره به اینکه مجموعه شعری"ستون مورچه ها"در نمایشگاه کتاب برای اولین بار عرضه می شود عنوان کرد:این مجموعه شعری را با همکاری انتشارات هزاره ققنوس در نمایشگاه کتاب عرضه می کنم.

وی خاطر نشان کرد:نام "ستون مورچه ها"را از شعری که در خصوص روزهای تقویمی و در این مجموعه آورده ام ،نامگذاری کرده ام.

هوشمند نژاد خاطر نشان کرد:قصد دارم در آینده مجموعه های شعری با قالب های شعری و موضوعات متفاوت تر منتشر کنم.

به گزارش بیان روز،نمایشگاه بین المللی کتاب 95 تهران بیست و نهمین دوره، در تاریخ 15 الی 25 اردیبهشت ماه 95 در محل نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.

*علی مرادی

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 4
حافظ
|
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
0
0
واقعا شعرای شیراز که از دیار حافظ هستند خوش قریحه هستند ذاتا .....
راضیه
|
|
۰۸:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
0
0
ما از اشعار خانم هوشمند در سایت بیان روز استفاده می کردیم چرا دوباره منتشر نمی کنید از اشعار ایشون لطفا مجددا منتشر کنید.
مورچه
|
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
0
0
ستون مورچه ها یعنی چه.....نام قحطی بود گذاشتید یه چیز احساسی می نوشتید
یاس
|
|
۰۷:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۸
0
0
آفرین به خانم هوشمند می شود ما هم علاقه مند به شعر هستیم راهنماییمون کنید

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: