اخبارجديد
پربیننده ترین
فرماندار پلدختر:

فرماندار پلدختر از تایید صلاحیت 8نفر از کاندیداهای مجلس در این شهرستان خبر داد.

کد خبر: ۱۶۵۰۸
تاریخ انتشار: شنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۵۲

نور الدین درمنان فرماندار پلدختر در گفتگو با خبرنگاربیان روزبا بیان اینکه امروز بعد ازظهر لیست تایید و صلاحیت کاندیداها از طرف وزارت کشور به فرمانداری این شهرستان ارسال شد افزود:بر اساس بررسی های شورای نگهبان تعداد 8کاندیدای مجلس دهم در پلدختر تایید صلاحیت شدند.

وی با اشاره به فضای آرام انتخاباتی در پلدختر عنوان کرد:در جلساتی که با کاندیداها داشته ایم خوشبختانه تعامل خوبی حاصل شد و امروز فضای انتخاباتی در این شهرستان آرام و بدون هیچ گونه حاشیه است.

درمنان با تاکید بر اینکه قانون فقط در امر برگزاری انتخابات برای ما ملاک است تصریح کرد:کاندیداها تا قبل از آغاز مهلت قانونی تبلیغات،باید به قانون احترام بگذارند و از تبلیغات غیر قانونی خود داری کنند.

وی تصریح کرد:راه اندازی کاروان های تبلیغاتی که تا کنون در پلدختر هم مشاهده نشده ،در زمانی که کاندیداها حق تبلیغ ندارند قانونی نیست و دستگاه های نظارتی به صورت کامل این حرکات را رصد و با آنها برخورد می کنند.

نماینده عالی دولت در پلدختر با قدردانی از مردم ولایتمدار پلدختر تصریح کرد:مردم پلدختر تا این لحظه با متانت و پایبندی که به قانون داشته اند خوب عمل کرده اند که امیدواریم در هفتم اسفندماه شاهد خلق یک حماسه باشکوه توسط آنها باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید   
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: